FAQ – Často kladené dotazy

Obecné

Co je portál Kancelare.cz?
Kancelare.cz je jediný portál svého druhu s výhradním zaměřením na pronájem/prodej kancelářských prostor. Spojuje dvě myšlenky: zjednodušit pronájem kanceláří a využít přednosti internetu. Poskytuje automatizovaný a jednoduchý prodejní kanál přímo mezi pronajímatelem a nájemcem.

Nejsme realitní kancelář.
Jaké výhody přináší?
Pronajímatel zviditelní svou nemovitost v krátkém čase velkému množství potenciálních nájemců – zájemce o kanceláře najde prostor podle svých představ rychle a bezplatně.
Jaká je naše vize?
Naší vizí je vytvořit ústřední databázi všech volných kancelářských prostor. Tato databáze bude veřejně dostupná, neustále aktualizovaná a zájemce v ní vždycky najde novou kancelář.
Proč používat Kancelare.cz?
Máme veškeré informace o volných kancelářských prostorách ve Vašem městě. S námi komunikujete přímo s vlastníky nemovitostí, díky čemuž se vyhnete zkreslení informací. Vyberte si svoji kancelář za 60 sekund! Stačí:
 1. Vyhledat
 2. Srovnat
 3. Pronajmout
Garantujeme aktuálnost informací. Poznejte svého pronajímatele ihned, a ne až po podpisu nájemní smlouvy.
K čemu slouží nástroj Kalkulačka m2?
Stačí zadat požadované údaje a dostanete odhadovanou plochu kanceláří, kterou potřebujete.
Jak je garantována aktuálnost a pravdivost nabízených nemovitostí?
Neustále kontaktujeme všechny pronajímatele nemovitostí a zobrazujeme pouze nabídky, které nejsou starší než 180 dnů. Údaje zadává přímo pronajímatel, což zabraňuje jejich zkreslení.
Je možné, že nějaká nemovitost se zobrazuje více než jednou?
Je jednou z našich priorit, aby na portálu Kancelare.cz byly jen nabídky od pronajímatelů nebo jejich exkluzivních zástupců. Každou nabídku proto osobně schvalujeme, dřív než ji zveřejníme. Naším cílem je, aby žádné kanceláře nebyly zveřejněny více než jednou. Pokud přesto máte pocit, že některá z nabídek je neaktuální, nebo zveřejněná vícekrát, neváhejte nás kontaktovat, okamžitě ji stáhneme.

Pronajímatel

Proč bych měl využívat portál Kancelare.cz?
 • Jediný portál s výlučným zaměřením na kancelářské prostory.
 • Největší nabídka kancelářských prostorů.
 • Nabídky jen od pronajímatelů nebo jejich exkluzivních zástupců.
 • Transparentnost a kontrola nad celým procesem hned od začátku. Nejsme realitní kancelář.
 • Pravidelně aktualizované databáze.
 • Žádné vícenásobné nabídky stejné nemovitosti.
 • Profesionální servis a podpora pro pronajímatele.
Potřebujete pronajmout svou budovu?
Věříme, že Vaše nemovitost se dá propagovat:
 1. během několika minut
 2. přímo se zásahem všech potenciálních zájemců
 3. a s minimálními náklady.
Využijte výhody internetového marketingu a získejte více zájemců. Nechte pracovat Kancelare.cz za Vás
Je inzerce na portálu Kancelare.cz bezplatná?
Jednorázová i opakovaná inzerce je bezplatná! Buďte aktivní za 0 eur a to tak dlouho, jak dlouho si budete váš inzerát prodlužovat. Pokud chcete využít rozšířené možnosti a pronajmout svoji nemovitost rychleji, můžete si aktivovat zpoplatněné balíčky, které nabízejí větší možnosti.
Kolik ušetřím, když budu používat portál Kancelare.cz?
U nás získáte svého nájemce zdarma nebo s minimálními náklady ve srovnání s využitím služeb realitního agenta, jehož hlavní přidanou hodnotou je POUZE přivést potenciálního zájemce na obhlídku.Příklad: Pronajímatel vlastní 100 m2 kancelářských prostor, které pronajme za 10 eur/m2/měsíc, tj. roční nájem je 12 000 eur. Provize, kterou byste zaplatili realitnímu agentovi, je 10% z ročního nájmu. Takže 12 000 eur x 10% = 1 200 eur. S portálem Kancelare.cz pronajímáte zdarma nebo za minimální náklady (viz balíček služeb). Doporučujeme Vám nabídnout tuto úsporu jako dodatečný bonus Vašemu potenciálnímu zájemci a garantujeme Vám, že získáte nájemce mnohem dříve a navíc bude nesmírně spokojen s vaším přístupem.
Víte, jak vytvořit co nejlepší nabídku?
Mějte na paměti, že jsou jen 3 typy zájemců:
 • kteří se dívají jen na fotografie
 • kteří sledují jen konkrétní slova nebo údaje
 • kteří čtou celý popis

Proto věnujte při zadávání svého inzerátu maximální úsilí těmto oblastem:

1. Fotografie Máte jen 20 sekund na to, abyste získali zájemce, který bude dále studovat vaši nabídku. Dejte si záležet především na fotografiích. Jednoznačná fakta, více kvalitních a poutavých fotografií znamená více e-mailů a telefonátů od zájemců.

Tip: Věděli jste, že více než 4 fotografie přinášejí dvojnásobek poptávek na vaši nemovitost než nabídky s menším počtem fotografií?

2. Údaje o nemovitosti:

 • Zadejte co nejaktuálnější údaje.
 • Vyplňte i nepovinné údaje, vytvoříte tak dojem dobrého pronajímatele. Nespokojte se s vyplněním údajů na 50 nebo 70 %, vyplňte je na 100 %.
 • Popište svoji nemovitost co nejvýstižněji.
 • Použijte minimálně 4 a více fotografií, které ukazují všechny důležité dispozice prostoru, jakož i budovy. Dejte si záležet na jejich kvalitě a vzhledu. Nepoužívejte záběry z mobilu. Nezapomínejte, že fotografie prodává. Při zadávání myslete na to, že každý obrázek je jako fotografie do rodinného alba, proto si na nich dejte záležet!