Pronájem

Coworking - Pujmanové, Praha - Krč, 10 m²

3 890 Kč za měsíc

Nachází se jižně od srdce města, v oblasti zvané Děkanka, která součástí rozsáhlého komplexu kancelářských budov na Pankráci. Kombinace žádané lokality a kreativního pracovního zázemí v designovém činí ze Spaces Parkview atraktivní business hotspot pro firmy i profesionály na volné noze. Působivá skleněná fasáda budovy zajišťuje nadstandardní přísun přirozeného denního světla do každé kanceláře. Sdílené prostory, coworkingové a relaxační zóny v kombinaci s jednacími místnostmi poskytují inspirativní prostor pro práci i setkávání. Kvalitní připojení k wi-fi, která je k dispozici i v zasedacích místnostech, jež můžete rezervovat online, zajistí, že budete produktivní na každém kroku. Nadechnout se a načerpat energii do nového dne můžete vždy na společné střešní terase.
K dispozici je také prádelna, kavárny a obchod přímo v budově. Všechny další služby najdete buď v nákupní galerii Arkády Pankrác nebo v blízkém okolí. Do centra města se snadno přepravíte MHD, stanice metra Pankrác je vzdálena jen pár minut chůze.


Located just south of the city’s heart, in the vibrant Děkanka area, Spaces Prague, Park View is a creative workplace with a designer feel. As part of Prague 4’s central business district, it’s prominent positioning makes it a desirable hotspot for the city’s professionals and entrepreneurs. Its striking glass façade filters natural sunlight into every office, shared working area and conference room, creating a truly inspirational space. Convenient features such as business-quality Wi-Fi and meeting rooms that are bookable online ensure you’re always at your most productive, and stepping out onto the shared roof terraces breathes energy into the working day.
There’s a shared common area with a laundry service, cafes and a corner shop. For everything else, you’re just a step away from bus and subway stops – your connection to the centre of Prague. "

PENB:G (PENB nedodán)

Jasmína Marie Veselá

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:3 890 Kč za měsíc
členství 3890 Kč/os, kanceláře od 8500 Kč/os, celková možná plocha k pronájmu 4000 m2
ID zakázky:KCZ71-00006
Aktualizace:20. 6. 2019
Kategorie:Coworking
Lokalita:Pujmanové, Praha - Krč
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:10 m²
Stav:Novostavba
Budova:Montovaná
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zařízený:Ano
Bezbariérový:ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Internet
Doprava:Silnice, MHD, Autobus
Topení:Ústřední plynové
Chlazení / klimatizace:1
Společné zasedací místnosti:1
Strukturovaná kabeláž:1
Stravování v budově:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Skladovací prostory:1
Parkování:možnost parkingu

Další nabídky