Pronájem

Coworking - Olivova, Praha - Nové Město, 45 m²

33 900 Kč za měsíc

Kancelář velikosti 45 m2 je vybavena moderním kancelářským nábytkem pro 6-10 osob a lze dovybavit dle Vašich požadavků. V kanceláři je 6-10 kancelářských židlí, dřevěné kancelářské stoly, skříňky na dokumenty a je zútulněna kytkami a obrazy na stěně.

Kancelář je individuálně klimatizována, vybavena datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je řešen prostřednictvím vstupní čipové karty.

Ve společném zázemí (100m2) je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džus, cola), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart).

V business centru je možné parkovat v podzemních garážích - vjezd z ulice Olivova. Přístup máte 24/7. Kanceláře Bredovský dvůr jsou velice oblíbené pro svou perfektní lokalitu a zbrusu nové kancelářské prostory.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:33 900 Kč za měsíc
Původní cena: 40 500 Kč - akce 20%, bez DPH
ID zakázky:00095
Aktualizace:21. 10. 2019
Kategorie:Coworking
Lokalita:Olivova, Praha - Nové Město
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:45 m²
Stav:Novostavba
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:V bloku
Zařízený:Ano
Bezbariérový:ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet
Doprava:Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:230V
Odpad:Veřejná kanalizace
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Společné zasedací místnosti:1
Kamerový systém:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Parkování:Možnost parkování v podzemních garážích – dlouhodobě i návštěvy. Přístup 24/7. Vjezd se nachází v ulici Olivova.
Dostupná doprava:Václavské náměstí (2min chůze). Perfektní dopravní dostupnost autem (200m sjezd z Magistrály) i MHD. Metro: Muzeum (A,C), Můstek (B,C ), Hlavní nádraží (C), a tramvaje ze zastávky Jindřišská (3, 9, 14, 24, 51-56).

Další nabídky

Realitní novinky