Pronájem

Coworking - Kartouzská, Praha - Smíchov, 10 m²

3 890 Kč za měsíc

Revitalizace Smíchova pokračuje, vyrůstají zde nové moderní stavby. V jedné z nich se nachází Spaces Smíchoff - ultramoderní flexibilní pracovní prostory vybavené nejmodernějšími udržitelnými technologiemi včetně integrovaných chlazených stropních nosníků pro udržení energie. Tato vysoce efektivní budova, doplněná certifikací LEED Gold Green, nabízí skvělé pracovní zázemí s úžasným výhledem na panorama Prahy z nejvyšších pater. K pronájmu jsou zde vybavené kanceláře, coworkingové a jednací prostory prostoupené množstvím přirozeného denního světla.. Je to ideální místo pro profesionály, kreativce i začínající podnikatele, kteří se zde setkají s úspěšnými zavedenými firmami.
Díky vysokorychlostnímu Wi-Fi připojení, 467 m2 plochy venkovních teras a komfortním podzemním parkováním je snadné pochopit, proč je Spaces Smíchoff jedním z nejvyhledávanějších kancelářských a coworkingových center v Praze. Místo je skvěle dostupné i díky linkám autobusů, tramvají a metra. Pro cyklisty je zde připraveno 60 stojanů na kola a sprchy. Smíchov se může pochlubit skvělou infrastrukturou obchodů především díky oblíbenému nákupnímu centru Nový Smíchov, kde se nachází množství kaváren, restaurací, kino a další služby.
"• Všechny služby a vybavení v ceně
• Coworking a kanceláře plně vybavené nábytkem s kompletními instalacemi
• Wi-fi, vysokorychlostní připojení k internetu
• Společné prostory k bezplatnému využití - cafebar, relax zóny, meeting boxy, terasa, fitness, sprchy, kolárna
• Služby recepce - třídění korespondence, vyřizování telefonátů, asistentské práce
• Možnost parkingu


Part of an incredible redevelopment in the up-and-coming Smíchov district, Spaces Prague, Smíchoff is an ultra-modern flexible working location outfitted with the latest sustainable technologies including integrated chilled ceiling beams for energy retention. This highly efficient building, complete with LEED Gold green certification, offers nice views of Prague from the top floors. In any of the rental offices, co-working spaces or meeting rooms, you’ll discover an inspirational space illuminated by natural light. It’s the ideal location for professionals, creatives and entrepreneurs to meet like-minded individuals.
With its high-speed Wi-Fi connection, 467sqm of outdoor terraces and two levels of basement parking, it's easy to see why this is one of the most sought-after workspaces in Prague. It’s ideal for commuters of all kinds, with nearby bus, rail and motorway connections. Cyclists will find this centre just as inviting, with 60 bike racks and showers on site. Thanks to the shopping centre Novy Smichov, this vibrant area boasts an array of shops, a cinema and a number of cafes and eateries "

PENB:G (PENB nedodán)

Jasmína Marie Veselá

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:3 890 Kč za měsíc
datum zahájení 12/2019, členství 3890 Kč/os, kanceláře od 8500 Kč/os, celková možná plocha k pronájmu 3500 m2
ID zakázky:KCZ71-00005
Aktualizace:14. 6. 2019
Kategorie:Coworking
Lokalita:Kartouzská, Praha - Smíchov
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:10 m²
Stav:Novostavba
Budova:Montovaná
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:V bloku
Zástavba:Komerční
Zařízený:Ano
Bezbariérový:ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Internet
Doprava:Silnice, MHD, Autobus
Topení:Ústřední plynové
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Společné zasedací místnosti:1
Strukturovaná kabeláž:1
Stravování v budově:1
Kamerový systém:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Parkování:komfortní podzemní parkování, pro cyklisty 60 stojanů a sprcha
Dostupná doprava:autobus, tramvaje, metro

Další nabídky