Park Rezidence Klamovka - Praha

Plzeňská, Praha

Premiové bydlení pro Vás a Vaši rodinu

Dispozice:1+kk, 2+kk a 3+kk
Plocha bytu:29 m² – 81 m²
Plocha kanceláře:43 m² – 103 m²
Cena bytu:od 3 220 000 Kč
do 9 480 000 Kč
Kategorie:Developerské projekty
Okres:Hlavní město Praha
Datum ukončení výstavby:1. říjen 2019

Popis projektu

Unikátní projekt Park Rezidence Klamovka je novostavba sedmipatrového domu v bezprostřední blízkosti klidného parku. Dům nabízí prostorné terasy, balkony, výtah a parkovací místa v podzemní garáži. Jednotlivé byty jsou dispozičně řešeny jako 1+kk, 2+kk a 3+kk. V domě je celkem 32 jednotek, součástí téměř každého bytu je balkon nebo terasa, případně obojí. Ke každému bytu také náleží sklep. Byty budou postaveny ve vyšším standardu s veškerou přípravou pro instalaci kuchyňské linky.

K dispozici pro naše klienty je také interiérový architekt, který Vám se zařizováním nového bydlení rád pomůže.

Popis lokality

Praha 5 - Smíchov

Poloha je jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr nového bydlení, proto věříme, že právě Park Rezidence Klamovka Vás nadchne svou polohou. Nabízíme Vám komfortní bydlení poblíž centra Prahy u krásného parku Klamovka, do kterého budete mít přímý vstup z domu.

Bytový dům se nachází v lokalitě Prahy 5. Tato čtvrť je velmi oblíbená jak rodinami s dětmi, tak jednotlivci, kteří jsou rádi blízko centra a zároveň nedaleko přírody. Důvodem proč bydlet na Smíchově je také blízkost všech důležitých míst, která pro život potřebujete. Jednou z největších předností bydlení v této lokalitě je již zmíněný park Klamovka, který je oblíbeným místem nejen na procházky, ale také na sport. V blízké vzdálenosti od bytového projektu se také nachází obchodní centrum Nový Smíchov, které nabízí příjemné prostředí pro nákupy, zábavu a odpočinek. V okolí je kompletní občanská vybavenost a také velké množství kulturních památek.

Bytový dům je vzdálen pouhých několik minut od městské hromadné dopravy. Velmi rychle se dopravíte ke stanici metra Anděl. Celková dopravní dostupnost je výborná.

Realitní novinky