Cohen je nový šéf stavebního poradenství

Společnost Colliers International oznamuje jmenování Jonathana Cohena do funkce šéfa stavebního poradenství pro východní Evropu.Jonathan bude sídlit ve Varšavě a převezme plnou odpovědnost za všechny stavebně poradenské služby v celém regionu východní Evropy (CEE, EE a SEE). To zahrnuje plně integrovanou nabídku stavebního poradenství včetně technického poradenství, designu, projekt managementu, řízení nákladů, environmentální a technické due diligence. Jonathan má 25 let zkušeností, předtím působil jako konzultant i jako developer ve společnostech jako Gleeds, QPG (Avestus) a CBRE.

Jonathan říká: „Dynamika a podnikatelský duch Colliers představují pro mě jedinečnou příležitost, jak rozvíjet platformy, které v celém regionu již existují, a to spojením dovedností a znalostí z různých zemí a vytvořením impozantního uskupení, schopného uskutečnit náročnější projekty a poskytovat širší nabídku na všech trzích.“

Hadley Dean, Managing Partner pro východní Evropu dodává: „Jsme potěšeni, že Jonathan přijal pozici vedoucího naše oddělení stavebního poradenství. Jonathanovy bohaté zkušenosti a vynikající profesní pověst jistě přispějí k posílení a zvýšení našeho podílu na trhu v tomto odvětví v celém regionu.”

Zdroj a foto: Colliers International