Flow East míří do Paláce Ericsson

25.10.2017 - Flow East, developerská společnost působící ve střední Evropě, oznamuje, že přestěhovala své sídlo do Paláce Ericsson, který se nachází na Malém náměstí v Praze. Multifunkční budova, umístěná na Malém náměstí, č.p. 1, je ve vlastnictví společnosti Flow East od roku 2000. Palác Ericsson kombinuje prvky umění a kultury s prvotřídními kancelářskými a maloobchodními prostory. Je zařazena na seznamu kulturního dědictví hl. m. Praha s původním románským jádrem, které pochází ze 12. století a první písemná zmínka se objevuje v roce 1374.

Společnost Flow East obsadila 620 m2 z celkových 3 200 m2. Dalšími nájemci jsou mezinárodní společnosti a vysoce respektované instituce, jako například Polský kulturní institut.

„Jsme potěšeni, že jsme přesunuli své sídlo do této prestižní lokality a budovy, která má tak bohatou stavební historii, kde najdete prvky renesance, baroka a klasicistní architektury, včetně prací stavitele, sochaře a kameníka Matěje Rejska,“ řekl James Woolf, předseda představenstva Flow East.

Zdroj a foto: Flow East