Prologis Park Prague D1 s EYELEVEL

27.10.2017 - Prologis oznámil, že EYELEVEL, dceřiná společnost InnerWorkings, rozšířila nájemní smlouvu v Prologis Park Prague D1 West II a pronajme si dalších 9 136 m2 distribučních a kancelářských prostor.

Po podpisu první smlouvy na 7 600 metrů čtverečních se EYELEVEL, dceřiná společnost InnerWorkings, zabývající se řešeními pro maloobchod a marketingem, rozhodla prodloužit a rozšířit svou stávající nájemní smlouvu a nyní obsadí celou budovu.

„Náš strategický přesun do zóny D1 v roce 2014 se ukázal být velmi úspěšný,“ řekl Miloš Edelmann, ředitel provozu společnosti EYELEVEL, dceřiné společnosti InnerWorkings, „s budovou, správou nemovitosti a výbornou lokalitou jsme velmi spokojeni, a proto jsme se rozhodli pronajmout zbytek parku.“

„Nejen, že je Prologis Park Prague D1 West II nyní plně obsazen, ale je pronajat jediným zákazníkem, což dokazuje popularitu této lokality,“ řekla Pavlína Plášková, leasing manager Prologis pro Českou republiku, „bereme to jako velký úspěch naší strategie v rámci regionu a důkaz schopnosti Prologis dále podporovat obchodní růst našich zákazníků.“

Prologis Park Prague D1 West II se nachází v blízkosti exitu 10 dálnice D1, přibližně 11 km jihovýchodně od Prahy, a nabízí ideální polohu jako středoevropské distribuční centrum. Park se nachází pouhých 20 minut od mezinárodního letiště v lokalitě spojující Prahu s Brnem. Lokalita nabízí dobré spojení s Ostravou, Bratislavou a Vídní a po dálnici D5 je hodinu jízdy do Plzně.

Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích střední a východní Evropy a s portfoliem sestávajícím z více než4,1 milionu m2 je Prologis vedoucím vlastníkem a správcem distribučních budov ve střední a východní Evropě (k 31. prosinci 2014).

Zdroj: Prologis