Prologis pro Euro Pool System CZ

Prologis, Inc. oznámil podpis nové nájemní smlouvy se společností Euro Pool System CZ na 13 100 m2 v Prologis Parku Praha – Úžice. Euro Pool System, vedoucí poskytovatel logistických služeb v segmentu vratných a opakovaně použitelných obalů, bude využívat budovu číslo 1, aby pomohl svým klientům optimalizovat jejich logistické operace, snižovat náklady a urychlit doručení jejich zásilek.

„Vítáme Euro Pool System CZ v Prologis Park Praha – Úžice a jsme potěšeni, že nám svěřili své skladové potřeby na příštích 15 let“, řekl Marek Muller, ředitel rozvoje a leasingu společnosti Prologis pro Českou republiku. „Tento stupeň důvěry je odměnou pro tým úžického parku a potvrzuje, že naše zaměření na poskytování nejvyšší kvality služeb se vyplácí.“ S touto nejnovější transakcí je Prologis Park Praha - Úžice zaplněn z 94,1 %.

Prologis Park Praha - Úžice je moderní logistický park situovaný severně od Prahy na hlavním tahu do Německa. Park sestává ze čtyř budov o celkové rozloze přes 97 000 m2. Při plné zastavěnosti může pojmout až sedm budov o celkové rozloze téměř 170 000 m2 distribučních prostor nejvyšší kvality. Úžický park je prvním trvale udržitelným distribučním centrem ve střední a východní Evropě, které využívá standardy vzduchotěsnosti snižující energetické náklady, energeticky úsporný systém osvětlení a sběrnu dešťové vody používanou na zavlažování půdy a čistění fasád.

Zdroj a foto: Prologis