Prodej

Prodej, kancelářská a skladová budova 1710 m2 - Brno

info v RK

Prodej areálu o užitné ploše 1.710 m2 ve vysokém standardu, vhodného pro lehkou výrobu, sklady s administrativou a obchodními plochami či sídlo společnosti. Jedná se o objekt ležící na vlastním pozemku o výměře 1.455 m2, který je dělený na:
Plochy výrobní a provozní – vytápěné 950,28 m2
Plochy obchodní, kancelářské a sociální 458,27 m2
Plochy skladové nevytápěné 46,00 m2
Volné plochy 150,00 m2

V letech 2003-2007 byl areál zásadně přestavěný a přistavěný do dnešní podoby tvořící soubor provozních ploch obsahujících výrobní plochy pro lehkou výrobu, sklady, kanceláře a sociální zázemí pro pracovníky a obchodní plochy.
Uliční části objektů jsou přízemní s užitným podkrovím, dvorní pak přízemní s pultovými nebo plochými střechami. Klempířské prvky z pozinkovaného plechu. Uliční budovy jsou jednopodlažní, nepodsklepené, střecha sedlová s využitým podkrovím, krytina pálená na podbití se zateplením, svislé konstrukce zděné, okna do ulice plastová, do dvora převážně plastová, v podkroví střešní. Bleskosvod. Podlahy provedeny - PVC, keramika, textilní krytiny. Dveře hladké typové do ocelových zárubní, nebo protipožární. Zateplení střechy, parozábrana. Elektroinstalace 230/400V. Standardně zaveden plyn, vytápění plynové, radiátory, vybavené kuchyňky. Sociální uzly jsou obloženy keramickým obkladem - WC – sprchy, za umyvadly. Dále je proveden nově obklad v provozních částech 1. NP . Vnitřní omítky vápenné hladké, vnější zateplovací systém, vápenná omítka hladká s nátěrem. TUV připravována v el. boileru. Provozní části mají podlahy betonové. Ocelové nebo sekční vrata, okna ocelová nebo dřevěná zdvojená. Světlá výška provozních ploch je v rozpětí 2,50-3,35 m, světlá výška kanceláří cca 2,70 m. Všechny plochy jsou dobře udržované, jsou v dobrém technickém i estetickém standardu. Kompletní revitalizace objektů proběhla 2017. Kanceláře jsou vybavené kvalitním nábytkem, disponují moderními IT technologiemi. Objekt je střežený a obslužný kamionovou dopravou s blízkým nájezdem na dálnici. Prodej budov bude realizován prodejem obchodního podílu společnosti.

PENB:G - Mimořádně nehospodárná

I.E.T. Reality, s.r.o.

I.E.T. Reality, s.r.o.
náměstí Svobody 87/18
Brno - Brno-město

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:info v RK
volejte makléři
ID zakázky:KCZ23-IETB96603
Aktualizace:včera
Kategorie:
Lokalita:Brno
Okres:Brno-město
Plocha užitná:1.710 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní