Prodej

Byt na prodej - 6 a více, Masarykova 18/13, Mariánské Lázně, 376 m²

32 940 000 Kč

Prodej luxusního bytu o celkové ploše 376 m2, který se nachází v lázeňské centru města Mariánské Lázně.
Byt se rozkládá na celém posledním patře bytového domu, je propojen výstupem na samostatnou terasu, umístěnou na střeše domu. Terasa o rozloze 158 m2 je chráněna před zvědavými pohledy světlíky/skleněnými stříškami, které jsou po celém obvodu terasy a samotný byt příjemně prosvětlují. Z terasy a předních oken bytu je výhled na kolonádu a široké okolí lázní. Pečlivé restaurování interiérů a prvotřídní materiály použité pro vybavování bytu, zvýrazňují nádhernou kombinaci moderní architektury v historické skořápce původního secesního domu. Tento unikátní byt byl individuálně navržen týmem architektů, a to tak, abychom docílili dokonale odlehčený a vzdušný design s maximálním pohodlím.
Unikátní a luxusní 6+KK sestává z obrovského otevřeného, ale členitého a velmi zajímavého prostoru, se zátiším kuchyně a jídelny. Obývací prostor ozvláštňují sloupy, někde zešikmené stropy a souvislá řada střešních oken z terasy, které celému prostoru propůjčili úžasnou vzdušnost a zajímavost. Do obývacího prostoru jsou dva vchody z chodby domu, a to ze schodiště a samostatně z výtahu přímo do prostor bytu. Kulatým schodištěm s elektrickým otevíráním vstupu vystoupíte na velkou terasu s krásným rozhledem do mariánskolázeňského kraje, vybízející k relaxaci na čerstvém vzduchu, kterým jsou lázně tak proslulé. Byt je dále vybaven 4 ložnicemi, každá má samostatnou koupelnu a WC, některé s „walk in“ sprchami a samostatnými šatnami. V bytě je dále umístěna sauna s místností pro vybudování domácího fitness se sprchovým koutem. V domě jsou rovněž prostorné garáže a výtah, který spojuje všechna podlaží, včetně 1. podzemního a 2. nadzemního patra garáží. Luxusní byt se prodává včetně jednoho garážového stání. Vice informací u makléře.

PENB:G - Mimořádně nehospodárná

Celková cena:32 940 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID zakázky:KCZ18-00358
Aktualizace:24. 8. 2018
Kategorie:Byty 6 a více pokojů
Lokalita:Masarykova 18/13, Mariánské Lázně
Okres:Cheb
Vlastnictví:Osobní
Plocha užitná:376 m²
Počet podlaží:5
Podlaží:5
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obytná
Zařízený:Částečně
Garáž:ano
Počet garáží:1
Výtah:ano
Terasa:ano (158m²)
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Satelit, Ostatní rozvody
Doprava:Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední dálkové