Prodej

Rodinný dům na prodej - Boskovice, 110 m²

5 340 000 Kč

K prodeji se nabízí 3 moderní novostavby rodinných domů v krásném prostředí bývalého lomu v Boskovicích. Zastavěná plocha 140 m2, obytná 110 m2, plocha pozemku 450 m2.
Domy jsou nachystané k výběru podlahových krytin, obkladů, dlažeb, vnitřních dveří a zařizovacích předmětů, okamžité montáži a k nastěhování třeba již v říjnu 2018. V této lokalitě jsou celkem 4 domy, jeden je již čerstvě zabydlen, což umožňuje na fotografiích nahlédnout do hotového interiéru a inspirovat se tak příklady.
Uvedená cena zahrnuje kompletní dokončení domu včetně nákupu a montáže vybraných prvků dle standardu, který je zájemci k dispozici spolu s dalšími dokumenty. V případě výběru prvků v jiné cenové hladině bude výsledná cena upravena. Také je možné dům koupit tak jak je, k dokončení svépomocí, se slevou ve výši celé finalizace, tj. cca 200.000,- Kč.
Volitelná je i dispozice domu, buď 4+kk s menším prostorem za vraty např. na dílnu, kola, kočárky, nebo 3+kk s prostornou garáží na 1 auto. Domy jsou mimo jiné i bezbariérové.
Díky inovativní konstrukci isolované PUR pěnou a zateplenou fasádou, zasklení trojskly, vytápění infra-panely a vybavení akumulační nádrží na dešťovou vodu je dosaženo parametrů nízkoenergetických až pasivních domů, PENB třída B. K dispozici jsou i nadstandardní příplatkové prvky jako fotovoltaika, solární ohřev vody, rekuperace, světlovody, cokoliv, dle individuální dohody, jimiž lze energetickou náročnost budovy posunout až do třídy A.
Další úspory a nevyčíslitelné bonusy pro bydlení bude přinášet dokonalá poloha a orientace domů, ze severozápadu i severovýchodu jsou chráněny zelení a stěnami bývalého lomu, vytvářejícího mimořádně malebnou přírodní niku, a okna jsou orientována na jihovýchod a jihozápad, kam je zase úchvatný panoramatický výhled přes údolí říčky Bělé na protější zalesněné stráně a vrchy o výšce kolem 600 m n.m.
Ačkoliv tedy Boskovice jsou větším městem s veškerou vybaveností, supermarkety, vlakovým i autobusovým nádražím, třemi benzinkami, bohatství kulturních akcí a turistických atrakcí, veškerý ruch se odehrává za kopcem západním směrem, takže v nice bývalého lomu je možné si užívat dokonalý klid, až pocit polosamoty uprostřed přírody.
V případě vážného zájmu posílám další dokumenty, jako podrobný popis konstrukce a uspořádání domů, ceník standardních prvků k výběru, průkaz energetické náročnosti budovy, kompletní sérií fotografií ve vysokém rozlišení a další.

PENB:B - Velmi úsporná (36 kWh/m2 za rok)

Celková cena:5 340 000 Kč
Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb - info na telefonu.
ID zakázky:00043
Aktualizace:30. 8. 2018
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Boskovice
Okres:Blansko
Velikost:4 pokoje
Nízkoenergetický:1
Plocha užitná:110 m²
Plocha pozemku:450 m²
Plocha zastavěná:140 m²
Počet podlaží:1
Stav:Novostavba
Budova:Montovaná
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:V bloku
Zástavba:Obytná
Rok výstavby:2018
Zařízený:Ne
Bezbariérový:ano
Výtah:ne
Rozměry - výška stropu:2.7 m
Komunikace:Dlážděná
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelová televize
Doprava:Vlak, Silnice, Autobus
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V, 400V
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Lokální elektrické