Prodej

Rodinný dům na prodej - Na Výsluní, Mariánské Lázně, 325 m²

7 800 000 Kč

Nabízíme prodej nadstandartního prostorného RD v klidné a atraktivní části lázeňského města v ulici Na Výsluní v Mariánských Lázních. Patří k němu na jižní straně pozemku i udržovaná zahrada parkového typu se vzrostlou zelení.
Dům byl postaven v 90. letech a je trvale udržován a modernizován (např. nová fasáda a střecha, dřevěná euro okna, nové podlahy a dlažby, rozšířené jižní terasy, moderní plynový kotel Viessmann aj.). Objekt je i elektronicky střežen.
Celková plocha pozemku je 894 m2, obytná plocha 325 m2 a zastavěná 186 m2. Dům má dvě nadzemní podlaží a v suterénu provozní část budovy. V 1.NP je prostorný obývací pokoj a kuchyně - v obou případech se samostatným vstupem na zahradu a jižní terasy, vstupní hala, soc. zařízení a garáž. V 2.NP jsou 4 samostatné pokoje, oddělená koupelna a WC a provozní místnost. V suterénu (přístupném z domu i z venku) je pak společenská místnost s krbem, skladovací prostory, plynová kotelna, vinný sklípek a toaleta. V období po výstavbě domu sloužil tento prostor i jako letní byt s malou kuchyňkou, samostatným vchodem i venkovní parkovací možností.
V blízkosti RD jsou i proslulé lázeňské parky a lesy s vývěry minerálních pramenů a ve vzdálenosti cca 500 - 1000m pak také veškerá občanská vybavenost - obchodní centra, zdravotnictví, školy všech typů, restaurace kavárny aj. Dostupná je i MHD a vlakové i autobusové nádraží. Více informací u makléře. S financováním Vám rádi poradíme.

PENB:D - Méně úsporná (39,01 kWh/m2 za rok)

RK23

RK23
U Mlékárny 403/6
Mariánské Lázně - Úšovice

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:7 800 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí, cena k jednání, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID zakázky:KCZ18-00884
Aktualizace:20. 9. 2018
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Na Výsluní, Mariánské Lázně
Okres:Cheb
Velikost:5 a více pokojů
Plocha užitná:325 m²
Plocha pozemku:894 m²
Plocha zastavěná:186 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obytná
Zařízený:Částečně
Terasa:ano (34m²)
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Telefon, Internet, Satelit, Ostatní rozvody
Doprava:Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V, 400V
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Lokální plynové

Další nabídky