Prodej

Pozemek na prodej - Kynšperk nad Ohří, 10 500 m²

info v RK

Nabízíme Vám k prodeji průmyslový pozemek se stavbou, který se nachází v obci Zlatá u Kynšperka nad Ohří. Pozemek je situován na výborném místě u rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou, v blízkosti dálnice D6 (Karlovy Vary – vzdálené 28km, Sokolov – vzdálen 13km i Cheb – vzdálen 16 km). Hraniční přechod s Německem je vzdálen 28 km od místa.

K dispozici pozemek se stavbou:
- 10 500 m2

V územním plánu je areál označen jako smíšené výrobní plochy. Na pozemku se nachází objekt – zemědělská stavba před rekonstrukcí/demolicí. V areálu se nacházejí zpevněné plochy, které umožňují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Ideální místo pro vytvoření výrobního areálu, skladovacích prostor. Na hranici pozemku se nachází trafo, přívod plynu a také požární nádrž. V areálu jsou rozvody vody a výhodou je také vlastní vodárna nedaleko areálu.

V těsné blízkosti lze sehnat i několik stovek pracovníků pro Váš budoucí podnik – ve vzdálenosti 1,5 km se nachází věznice s dozorem, kde je umožněno odsouzeným plnit pracovní úkoly. V blízkosti se nachází autobusová zastávka.

Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho makléře.
Neplatíte provizi.

PENB:

SKLADY.CZ

SKLADY.CZ
Bucharova 1314/8
Praha - Stodůlky

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:info v RK
info v RK
ID zakázky:KCZ7-01129
Aktualizace:12. 2. 2020
Kategorie:Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita:Kynšperk nad Ohří
Okres:Sokolov
Plocha pozemku:10.500 m²

Další nabídky

Realitní novinky