Prodej

Pozemek na prodej - Sobětická 416/18, Praha, 3 251 m²

info v RK

Pozemek o rozloze 3251m2 je čtvercový a mírně svažitý, v klidné lokalitě Radotína na okraji chráněné krajinné oblasti. Dnes je v blízkosti pozemku nová moderní zástavba, ale nemovitost i tak zůstává mimo hlavní silnice. Součástí pozemku je soukromá příjezdová cesta k domu, další přístup je pak z druhé (spodní) části pozemku.
Na pozemku je funkcionalistická vilka (z r. 1935-37) od stavitele Františka Kříže, kterou postavil jako letní sídlo umístěné na vrcholu náhorní plošiny. Tato je celá podsklepena, s garáží, prádelnou a dílnou. Patrová budova má dispozici 4+1 s půdou a podkrovní místností, s prosklenou verandou (dříve zimní zahradou) v přízemí a v patře s velkým balkonem s výhledem do údolí Berounky a na Zbraslavský zámeček. Stavba je pečlivě udržovaná a je téměř v nezměněném stavu. Vilu lze přestavět na větší sídlo nebo rozdělením pozemku vytvořit parcely na další RD. Stavba je napojena na městský řad a má též vlastní hlubokou studnu; odkanalizováno žumpou, městská kanalizace je dovedena k hranici pozemku, taktéž plynová přípojka je na hranici pozemku.
Nemovitost nabízí dobré investiční využití, možnost rozdělení pozemku, výstavbu většího objektu nebo dvou i více rodinných domů.

PENB:

Celková cena:info v RK
info v RK, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí, včetně provize, včetně právního servisu
ID zakázky:KCZ23-IETP95559
Aktualizace:předevčírem
Kategorie:
Lokalita:Sobětická 416/18, Praha
Okres:Hlavní město Praha
Velikost:4 pokoje
Plocha užitná:310 m²
Plocha pozemku:3.251 m²
Plocha zastavěná:759 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obytná
Zařízený:Částečně
Terasa:ano (30m²)
Sklep:ano (132m²)
Komunikace:Dlážděná, Asfaltová
Doprava:Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:230V, 400V
Odpad:Jímka
Topení:Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické