Pronájem

Kancelář k pronájmu - Rašínova, Brno, 578 m²

13,50 EUR za m2/měsíc

Právě máte možnost pronájmu exkluzivních kanceláří, které jako celek nikdy nebyly veřejně na brněnském trhu k dispozici. Nádherná monolitická prosklená budova s terasou otevírá své prostory pro všechny úspěšné podniky, toužící po prestižní adrese v centru Brna s možností parkování přímo v objektu.

V rámci užitné plochy 3070 m2 je k dispozici od 95 m2 do 1712 m2 kancelářských prostor se zázemím, které je možno si pronajmout jako celek i jako jednotlivá patra nebo kanceláře. Budova disponuje sdílenou terasou s výhledem na obě hlavní dominanty Brna - hrad Špilberk i katedrálu sv. Petra a Pavla. Firemní večírky nebo obchodní setkání dostanou díky tomuto výhledu novou dimenzi. Stejné tak Vaši zaměstnanci ocení možnost odpočinku a čerstvého vzduchu s krásným výhledem na město. Unikátem je pak dále parkovací zakladač s kapacitou přes 30 míst, díky kterému si užijete komfortu parkování v centru, vč. vjezdu do pěší zóny. Než stihnete sejít dole ke garážím, už Vás bude čekat automobil nachystaný k výjezdu.

Veškeré kanceláře jsou plně klimatizované a disponují velkými okny, díky kterým budete pracovat v příjemném prosvětleném prostředí. Každé patro disponuje vlastní kuchyňkou a toaletami. Nejvyšší podlaží disponuje kromě terasy velkou zasedací místností a v přízemí naleznete užitečný školící sál pro celofiremní vzdělávaní a setkávání. K dispozici jsou i skladové prostory v suterénu domu.

Další podklady a informace rádi zašleme zájemcům na vyžádání. Začátek nájmu je možný po domluvě, nejlépe však od Q1/2020. Doporučujeme osobní prohlídku, pro její domluvení a veškeré informace volejte makléři.

PENB:D - Méně úsporná (104 kWh/m2 za rok)

Celková cena:13,50 EUR za m2/měsíc
ID zakázky:KCZ77-01117
Aktualizace:21. 10. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Rašínova, Brno
Okres:Brno-město
Plocha užitná:578 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Skeletová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Rohový
Zástavba:Obchodní a obytná
Míst k parkování:30
Parkování:Ano
Garáž:Ano
Počet garáží:30
Výtah:ano
Telekomunikace:Internet
Voda:Dálkový vodovod
Topení:Ústřední dálkové

Další nabídky

Realitní novinky