Pronájem

Kancelář k pronájmu - Hoblíkova 551/9, Brno - Černá Pole, 57 m²

11 000 Kč za měsíc

K pronájmu se nabízí kancelářské prostory v Brně na rohu ulic Hoblíkova a Slepá poblíž Dětské Nemocnice. Jde o dvě přibližně čtvercové místnosti po 24 m2 spojené krátkou chodbičkou 2,3 m2, ze které je vstup do koupelny 6 m2 (WC, umyvadlo a sprchový kout) v suterénu obytného domu.
Prostor má vlastní vchod, vodoměr, elektroměr i plynoměr a možnost výhodného sdíleného připojení na kabelový vysokorychlostní internet UPC. Vytápěn je dvěma lokálními plynovými topidly (vafky), v koupelně je navíc elektrický přímotop.
Místnosti jsou velmi světlé, ze širokých oken je výhled přes předzahrádku s přístupovým chodníčkem na využitelná parkovací stání a dále do širokého prostoru plného zeleně mezi ostatními obytnými domy s mimořádně estetickými parkovými úpravami a velkou uměleckou plastikou letícího ptáka.
Prostor je vhodný pro kancelář i drobné služby, např. vlasové a kosmetické studio, masážní salón apod., které nepředstavují např. hlukovou zátěž pro ostatní obyvatele domu a ulice.
Majitel zaručuje vstřícné a férové jednání, např. nenavyšuje nájem, pokud nájemník nenavyšuje náklady novými požadavky nad rámec původní dohody.
Zálohy na energie platil předchozí nájemník - projekční firma - 2000 Kč včetně zmíněného internetu, v ročním vyúčtování pak ještě dostával zpět přeplatek.
Kromě výborné dostupnosti autem s možností parkování je prostor dostupný i MHD, na zastávku tramvaje je to 5 minut chůze. Do obchodu - Brněnka - 3 minuty pěšky, do lékárny 1 minutu, do parku - Schreberovy zahrádky - 6 minut, Lužánky - 13 minut pěší chůze.
Čistý nájem je za 9.000,- Kč, záloha na energie 2000, nájem celkem tedy 11.000,- Kč. Nájem se platí vždy na 1 měsíc předem, 1 nájem se skládá jednorázově jako jistina, tj. vratná kauce a 1 nájem jako rezervační záloha, ze které se hradí náklady na inzerci, právní servis a provize za zprostředkování nájmu.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:11 000 Kč za měsíc
Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb - info na telefonu., cena k jednání
ID zakázky:KCZ35-00044
Aktualizace:31. 8. 2018
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Hoblíkova 551/9, Brno - Černá Pole
Okres:Brno-město
Plocha užitná:57 m²
Plocha podlahová:57 m²
Plocha pozemku:120 m²
Počet podlaží:3
Stav:Po rekonstrukci
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Rohový
Zástavba:Obytná
Zařízený:Ne
Výtah:ne
Rozměry - výška stropu:220 m
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Lokální plynové, Lokální elektrické
Otvíratelná okna:1

Další nabídky