Pronájem

Kancelář k pronájmu - 28. října 3346/91, Ostrava - Moravská Ostrava, 30 m²

3 110 Kč za měsíc

10 m² plně vybavených coworkingových prostor s kompletními službami, které si můžete pronajmout na hodinu, den nebo měsíc.

ZAVOLEJTE NÁM HNED TEĎ, stavte se za námi na kávu a my vám vše vysvětlíme!
Práce ve sdíleném pracovním prostoru vám přinese všechny výhody plnohodnotné kanceláře, ale zároveň získáte také flexibilitu v tom, že budete platit pouze stoly, které používáte, a čas, který u nich skutečně strávíte. Vyberte si svůj vlastní stálý stůl nebo se posaďte každý den jinam – sdílení pracovních míst (tzv. hot desking) funguje podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“. Pracujte ve společenském prostředí podporujícím spolupráci, které je ideální pro získávání nových kontaktů. Budete mít připraveno vše, co potřebujete – od služeb recepce a příjmu a třídění pošty až po ultrarychlou bezdrátovou síť, nábytek a kopírky. O vše se postaráme, takže když přijdete, můžete začít ihned pracovat. Rezervace můžete snadno provádět pomocí naší aplikace. Pokud hledáte kompletně vybavené coworkingové prostory, ve kterých budete mít dokonalé prostředí pro práci, obraťte se na vaše místní centrum.
Sestavte si kancelářské prostory na míru s využitím 1 až 100 stolů. Zatímco se váš tým bude soustředit na svou práci, my mu poskytneme všechny výhody kanceláře.
Společnost IWG pomáhá více než 2,5 milionům lidí pracovat produktivněji tím, že jim poskytuje inspirující prostory a služby.

Máme více než 3000 poboček a k pronájmu nabízíme více než 100 000 kanceláří s plochou od 5 až do 1000 m² nebo větší.

Připojte se k nám

https://www.regus.cz/workspace/czech-republic/moravska/ostrava/ostrava-city-centre?utm_source=kancelare.cz
&utm_campaign=portal

PENB:G (PENB nedodán)

Regus (EMEA) Financial Service Centre s.r.o

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:3 110 Kč za měsíc
ID zakázky:00182
Aktualizace:6. 3. 2020
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:28. října 3346/91, Ostrava - Moravská Ostrava
Okres:Ostrava-město
Plocha užitná:30 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Kamenná
Typ domu:Patrový
Zařízený:Ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet

Další nabídky

Realitní novinky