Pronájem

Kancelář k pronájmu - Bucharova, Praha, 621 m²

13,20 EUR za m2/měsíc

Nabízíme pronájem kancelářských prostor v 11NP o celkové ploše 621,2m2 v moderním business centrum na Praze 5, v Coral Office Parku v budově D. Budova se nachází přímo u stanice metra Nové Butovice, v těsné blízkosti Rozvadovské spojky. Prosklené kanceláře s přirozeným denním světlem a výhledem nabízejí zasedací místnosti s videokonferenční technikou, telefonní linky s vysokorychlostním internetem, business lounge včetně zázemí s kuchyňkou.
Dále k dispozici recepce s administrativní podporou a dalšími asistenčními službami, nonstop bezpečnostní služba, nízkoenergetické LED osvětlení, nové společné prostory, prostorné podzemní parkoviště jež disponuje myčkou aut a dobíjecími stanicemi pro elektromobily. Výborná dopravní dostupnost včetně letiště Václava Havla. K dispozici od 01.04.2019. BEZ PROVIZE RK. EXKLUZIVNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST PRODEJ APARTMÁNŮ - BULHARSKO + Atraktivní developerské projekty ( byty, domy, pozemky ) na www.lp-reality.cz, či info v RK.

PENB:G - Mimořádně nehospodárná

Leaders Partners reality s.r.o.

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:13,20 EUR za m2/měsíc
+DPH + služby 114Kč (+DPH ) / m2/ měsíc + parkování 80Eur (+DPH ) / měsíc, bez DPH, včetně právního servisu, bez DPH, včetně právního servisu
ID zakázky:KCZ19-00210
Aktualizace:16. 5. 2018
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Bucharova, Praha
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:621 m²
Podlaží:11
Stav:Velmi dobrý
Budova:Skeletová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obchodní
Výtah:ano
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Dálnice, Silnice, MHD
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední dálkové

Další nabídky