Pronájem

Kancelář k pronájmu - Poděbradská 786/65a, Praha - Hloubětín, 1 200 m²

250 Kč za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 9 - Hloubětín. Čtyřpodlažní administrativní budova na ulici Poděbradská nabízí celkem až 1.200m2 kancelářských prostor s nadstandardním počtem parkovacích míst (celkem 30 stání). Objekt je umístěn vedle frekventované ulice a tak vedle kvalitních administrativních prostor nabízí také vynikající visibilitu s možností umístění světelných reklam na budově apod. Budova je umístěna mezi tramvajovou zastávkou Nademlejnská a Kbelská a zhruba 500 metrů od stanice metra Hloubětín. Prostory budou k dispozici od poloviny roku 2019. Aktuállně jsou k dispozici prostory o velikosti 180 m2. Rovněž zde možnost pronajmutí celé budovy. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:250 Kč za m2/měsíc
servisní poplatky 80 Kč/m2/měsíc; + DPH., bez DPH, bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan9953
Aktualizace:tento měsíc
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Poděbradská 786/65a, Praha - Hloubětín
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:1.200 m²
Počet podlaží:4
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Silnice, MHD
Stávající nájemci:Prostory budou k dispozici od poloviny roku 2019.
Parkování:Čtyřpodlažní administrativní budova na ulici Poděbradská nabízí celkem až 1.200m2 kancelářských prostor s nadstandardním počtem parkovacích míst (celkem 30 stání).
Dostupná doprava:Budova je umístěna mezi tramvajovou zastávkou Nademlejnská a Kbelská a zhruba 500 metrů od stanice metra Hloubětín.

Další nabídky