Pronájem

Kancelář k pronájmu - Jankovcova 1569/2c, Praha - Holešovice, 1 102 m²

13,50 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 7. Lighthouse je dobře známý orientační bod z Holešovic, který nabízí nejvyšší standardy, atraktivní design a nádherný výhled na řeku a panorama Prahy. Lobby s nonstop recepcí a bezpečnostní službou obsluhuje 6 vysokorychlostních výtahů. Zeleň mezi budovami nabízí možnost příjemné relaxace a vybízí k příjemným procházkám zelení podél řeky. Dostatek parkovacích míst jak na povrchu tak v podzemí, vynikající dopravní dostupnost tramvají ze stanic metra Vltavská, Nádraží Holešovice trasa C a Palmovka linky B. V tomto objektu jsou k dispozici i větší nebo naopak menší jednotky, proto se na nás prosím obraťte s vámi požadovanou výměrou. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:13,50 EUR za m2/měsíc
servisní poplatky: 95 CZK/m2, bez DPH, bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan8105
Aktualizace:15. 5. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Jankovcova 1569/2c, Praha - Holešovice
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:1.102 m²
Počet podlaží:19
Podlaží:2
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Silnice, MHD
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Zdvojená podlaha:1
Stravování v budově:1
Recepce:1
Ostraha:1
Stávající nájemci:K nastěhování od 01.01.2020!
Služby v budově a blízkém okolí:Lobby s nonstop recepcí a bezpečnostní službou obsluhuje 6 vysokorychlostních výtahů. Zeleň mezi budovami nabízí možnost příjemné relaxace a vybízí k příjemným procházkám zelení podél řeky.
Parkování:Dostatek parkovacích míst jak na povrchu tak v podzemí.
Dostupná doprava:Vynikající dopravní dostupnost tramvají ze stanic metra Vltavská, Nádraží Holešovice trasa C a Palmovka linky B.

Další nabídky