Pronájem

Kancelář k pronájmu - Železničářů 640/23, Praha - Holešovice, 360 m²

19 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 7 - Holešovice. Objekt Visionary reprezentuje to nejlepší z aktuálních trendů moderní výstavby. Díky prosklené fasádě naplno využívá přirozené denní světlo a efektivně s ním pracuje. V okolní zástavbě působí lehkým a čistým dojmem, zároveň tvoří její nepřehlédnutelnou dominantu. Visionary se tak stane ideálním reprezentativním sídlem vaší firmy. Půdorys Visionary přípomíná tvar písmene H. Na sedmi nadzemních podlažích nabízí plochu o celkové rozloze 22 805 m2. Součástí je také 214 parkovacích stání ve 3 podzemních podlažích včetně inteligentního parkovacího systému nebo šest vysokorychlostních výtahů. Zároveň disponuje možností, kdy na jednom místě spojuje všechny služby v budově (například zapůjčení elektromobilu nebo samoobslužnou prádelnu). Zároveň slouží jako užitečný průvodce po okolí. Objekt stojí na rohu rušných ulic Plynární a Argentinské Prahy 7, která je jednou z nejrychleji se rozvíjejících městských částí. Mezi firmami je populární výhodným umístěním a mnoha atraktivními sousedy. Lákadlem jsou park Stromovka, Holešovická tržnice s farmářskými trhy i vyhlášeným vietnamským bistrem nebo současné umění v La Fabrice, Veletržním paláci, DOXu či Jatkách78. V bezprostřední blízkosti se nachází stanice Nádraží Holešovice, takže k Visionary směřují všechny druhy MHD. Kromě metra, tramvají, autobusů a vlaků budou moci její obyvatelé využít v létě i nedaleký přívoz do Karlína. Blankou jste v centru za 15 minut jízdy. A také cyklisté najdou ve Visionary veškeré potřebné zázemí. Budova také usiluje o certifikaci známkou LEED Platinum, což je nejvyšší možná úroveň při hodnocení energetické účinnosti budov.Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:19 EUR za m2/měsíc
Cena: 400.400 CZK/měsíc + DPH, včetně add on faktoru, služby, recepce, občerstvení, úklid, přístup do budovy 24/7., bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan10053
Aktualizace:18. 12. 2018
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Železničářů 640/23, Praha - Holešovice
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:360 m²
Počet podlaží:7
Podlaží:5
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Doprava:Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Společné zasedací místnosti:1
Zdvojená podlaha:1
Stravování v budově:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Služby v budově a blízkém okolí:Zároveň disponuje možností, kdy na jednom místě spojuje všechny služby v budově (například zapůjčení elektromobilu nebo samoobslužnou prádelnu). Zároveň slouží jako užitečný průvodce po okolí. Stane se první kancelářskou budovou v České republice s běžeckou dráhou na střeše. Svou energii rozproudí lidé také na přilehlém sportovním hřišti. Zázemí pro společné obědy i pracovní schůzky s klienty poskytne restaurace s kavárnou. Skvělý dojem udělají také terasy s výhledem například na Botanickou zahradu.
Parkování:Součástí je také 214 parkovacích stání ve 3 podzemních podlažích včetně inteligentního parkovacího systému nebo šest vysokorychlostních výtahů.
Dostupná doprava:V bezprostřední blízkosti se nachází stanice Nádraží Holešovice, takže k Visionary směřují všechny druhy MHD. Kromě metra, tramvají, autobusů a vlaků budou moci její obyvatelé využít v létě i nedaleký přívoz do Karlína. Blankou jste v centru za 15 minut jízdy.

Další nabídky