Pronájem

Kancelář k pronájmu - Radlická 714/113a, Praha - Jinonice, 3 276 m²

13,50 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory v objektu Avenir Business Park. Celková koncepce budov vyhovuje nárokům moderních společností na účelné a flexibilní řešení pracovišť. Administrativní soubor Avenir Business Park uspokojí jak velké, tak i malé uživatele. Fasádní modul i světlá výška stropů umožňují jednoduché členění prostoru podle specifických požadavků uživatele. Prostor lze ponechat volně otevřený nebo rozdělit na samostatné kanceláře, případně kombinovat různé typy členění. Budovy Avenir Business Park mají nejmodernější technické parametry. Rovněž zajištěn 24 hodinový přístup, recepce, ostraha, magnetické karty. AVP má výhodnou polohu rovněž z pohledu městské hromadné dopravy. Stanice metra Nové Butovice je vzdálena necelých 300 metrů. Pěší přístup od metra je zajištěn bezbariérovými podchody. Přímo před hlavním vstupem do areálu je zastávka městských autobusových linek včetně přímého spojení s mezinárodním letištěm Václava Havla. Příjezd vozem je zajištěn po Radlické ulici a příjezdové komunikaci přímo do podzemních garáží. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:13,50 EUR za m2/měsíc
servisní poplatky 90 Kč/m2/měsíc; + DPH., bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan7940
Aktualizace:včera
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Radlická 714/113a, Praha - Jinonice
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:3.276 m²
Podlaží:1
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Zdvojená podlaha:1
Kamerový systém:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Skladovací prostory:1
Služby v budově a blízkém okolí:Budovy Avenir Business Park mají nejmodernější technické parametry. Rovněž zajištěn 24 hodinový přístup, recepce, ostraha, magnetické karty. Velký důraz byl kladen na vytvoření odpočinkové zóny zeleného parku, který bude zpříjemňovat pracovní atmosféru.
Skladové prostory:Budovy komplexu Avenir Business Park nabízejí moderní kancelářské prostory, obchodní prostory v přízemí budovy, dostatek podzemních parkovacích stání a skladové prostory v suterénu.
Parkování:K dispozici dostatek podzemních parkovacích stání.
Dostupná doprava:Budova má výhodnou polohu rovněž z pohledu městské hromadné dopravy. Stanice metra Nové Butovice je vzdálena necelých 300 metrů. Pěší přístup od metra je zajištěn bezbariérovými podchody. Přímo před hlavním vstupem do areálu je zastávka městských autobusových linek včetně přímého spojení s mezinárodním letištěm Václava Havla. Příjezd vozem je zajištěn po Radlické ulici a příjezdové komunikaci přímo do podzemních garáží. Rovněž má přímé napojení automobilem na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk, napojení na dálniční okruh Prahy a snadný přístup na mezinárodní letiště Václava Havla.

Další nabídky