Pronájem

Kancelář k pronájmu - Smrčkova 2485/4, Praha - Libeň, 736 m²

14,25 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 8 - Libeň. Tento projekt DOCK IN TWO vznikl na pomezí dvou světů - zenového prostředí parku s řekou a pulsujícího centra metropole. Tato unikátní moderní kancelářská budova s atraktivním designem se totiž nachází v krásném prostředí na břehu Libeňských doků Vltavy. Architektonickým řešením je město ve městě, šetrné k životnímu prostředí a esteticky dokonalé se spoustou inovativních prvků. Přístav klidu a hradba před hlukem velkoměsta, přitom snadno dostupný a uvnitř členěný tak, aby poskytoval svým nájemníkům dokonalý prostor pro práci i odpočinek. Tento projekt přináší téměř 90 tisíc čtverečních metrů kancelářských prostor. V objektu jsou k dispozici podzemní garáže pro ty, kteří jedou autem, zaměstnanci mohou přijet i elektromobily, nabíjecí stojany k dispozici. Zajištěna je výborná dopravní dostupnost do všech částí Prahy, díky blízkosti stanice metra Palmovka a několika tramvajovým linkám. DOCK II nabízí opravdu vysoce moderní kancelářské prostory, neboť architekti zde byli velmi zkušení a moc dobře věděli, jak podpořit flexibilitu a chytré sítě. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:14,25 EUR za m2/měsíc
servisní poplatky 105 Kč /m2/měsíc; + DPH., bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan10068
Aktualizace:20. 12. 2018
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Smrčkova 2485/4, Praha - Libeň
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:736 m²
Počet podlaží:7
Podlaží:1
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Silnice, MHD
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Zdvojená podlaha:1
Stravování v budově:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Služby v budově a blízkém okolí:Celá oblast je postupně revitalizována nejen rozvojem administrativních budov, ale i výstavbou rezidenčních objektů. Přímo vedle projektu se nachází oblíbená Vltavská cyklostezka, která vás dovede podél řeky až do Tróji a dále za město.
Parkování:V objektu jsou k dispozici podzemní garáže pro ty, kteří jedou autem, zaměstnanci mohou přijet i elektromobily, nabíjecí stojany k dispozici.
Dostupná doprava:Zajištěna je výborná dopravní dostupnost do všech částí Prahy, díky blízkosti stanice metra Palmovka a několika tramvajovým linkám. Linka metra B je 4 minuty pěšky od budovy, tramvaje staví 2 minuty od budovy. Výborná je také dopravní dostupnost na hlavní silniční tahy a blízkost tunelu Blanka.

Další nabídky