Pronájem

Kancelář k pronájmu - Plzeňská 279/215a, Praha - Motol, 100 m²

17 840 Kč za měsíc

Nabízíme soukromé kanceláře od 15 m² do 70–90 m², včetně sdíleného prostoru. Kanceláře jsou plně vybavené, s kompletními službami a můžete si je pronajmout na den, týden nebo rok.

Společnost Regus vám pomůže zvýšit produktivitu a snížit náklady! Zahájení spolupráce je přitom velmi snadné, navštivte nás ještě dnes.
Máme ideální prostory s vysoce kvalitními a plně spravovanými kancelářemi, které vyhoví podnikům všech velikostí i všem rozpočtům, a které umožní růst vašeho podnikání. Nabízíme stylové kanceláře o rozloze 15 m², které si můžete pronajmout na den, týden nebo rok. Ať už pracujete sami nebo máte celý tým, můžeme vám nabídnout flexibilní, inspirativní prostory, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám, a které můžete rozšiřovat s růstem vašeho podnikání. Budete mít připraveno vše, co potřebujete – od služeb recepce a příjmu a třídění pošty až po ultrarychlou bezdrátovou síť, telefony, kopírky, nábytek a podporu IT. Relaxační zóny můžete využít k neformálním setkáním, přípravě občerstvení ve společné kuchyňce či navázání kontaktu s dalšími podnikateli. O vše se postaráme, takže když přijdete, můžete začít ihned pracovat. Rezervace můžete snadno provádět pomocí naší aplikace. Pokud hledáte kompletně vybavenou kancelář, ve které budete mít dokonalé prostředí pro práci, obraťte se na vaše místní centrum.
Sestavte si kancelářské prostory na míru s využitím 1 až 100 stolů.
Společnost IWG pomáhá více než 2,5 milionům lidí pracovat produktivněji tím, že jim poskytuje inspirující prostory a služby.

Máme více než 3000 poboček a k pronájmu nabízíme více než 100 000 kanceláří s plochou od 5 až do 1000 m² nebo větší.

Připojte se k nám

https://www.spacesworks.com/prague/smichoff/?utm_source=kancelare.cz&utm_campaign=portal

PENB:G (PENB nedodán)

Regus (EMEA) Financial Service Centre s.r.o

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:17 840 Kč za měsíc
ID zakázky:00192
Aktualizace:11. 3. 2020
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Plzeňská 279/215a, Praha - Motol
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:100 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Kamenná
Typ domu:Patrový
Zařízený:Ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet

Další nabídky

Realitní novinky