Pronájem

Kancelář k pronájmu - Na Moráni 1957/5, Praha - Nové Město, 172 m²

13,50 EUR za m2/měsíc

Nabízíme Vám nebytové prostory o celkové výměře 172m², které se nachází v druhém nadzemním podlaží administrativního objektu v místě s vynikající MHD dostupností žádané lokality Prahy 2.

Prostory jsou šikovně rozděleny tak, že je možné pronajmout buď celých 172m² anebo každou polovinu zvlášť (80m² a 92m²). Dispozice každé poloviny se nepatrně liší.

Dohromady se jedná o pět místností (dvě z nich nemají přímé světlo), dále dvě kuchyňky, čtyři toalety a vstupní chodbičky (viz plánek). Nájemci mají k dispozici zahrádku, která je situována do vnitrobloku.

Každá polovina patra má vlastní odběry a měřící přístroje - plyn, elektřina, voda a vlastní příslušenství.

Zajímavá a atypická je výška stropů v místnosti bez oken, která je 3,7m. Nebytové prostory jsou tedy vhodné nejen pro kancelářskou činnost, ale také pro různá školicí centra, jazykové školy, architekty či fotografy.

Objekt je hlídán kamerovým systémem (bezpečnostní dveře, napojení na PCO). Počítačové a internetové připojení je na té nejvyšší úrovni - optické kabely.

Nájemci mají přístup do kanceláří nonstop (24/7) na základě čipových karet.

Budova se díky své poloze pyšní zcela jedinečnou MHD dostupností - nachází se na strategickém místě v blízkosti Palackého náměstí, kde je stanice metra Karlovo náměstí a většina tramvajových linek (1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 21).

V okolí budovy se dá bezproblémově zaparkovat.

Prostory jsou k nastěhování od října.

Pokud byste potřebovali více informací, neváhejte se na mne obrátit. Velmi ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a případně domluvím osobní prohlídku prostor. Mé služby jsou pro Vás bezplatné.

PENB:G (PENB nedodán)

PATOMA HOLDING a.s.

PATOMA HOLDING a.s.
Washingtonova 1567/25
Praha - Nové Město

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:13,50 EUR za m2/měsíc
+ poplatky 4.000 Kč/měs., média se účtují dle skutečné spotřeby, bez DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID zakázky:KCZ6-N72055
Aktualizace:6. 9. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Na Moráni 1957/5, Praha - Nové Město
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:172 m²
Podlaží:2
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Řadový
Zástavba:Obchodní
Zařízený:Ne
Výtah:ano
Rozměry - výška stropu:13,70 m
Doprava:MHD
Otvíratelná okna:1
Kamerový systém:1
Přístup do budovy 24/7:1

Další nabídky