Pronájem

Kancelář k pronájmu - Politických vězňů 935/13, Praha - Nové Město, 11 m²

info v RK

Nabízíme k pronájmu luxusní, plně vybavené kanceláře o výměře 11 - 36m2 v business centru Bredovský dvůr na adrese Politických vězňů 935/13, 110 00 Praha 1.
Jedná se o vybavené samostatné kanceláře ve vysokém standardu s kapacitou pro 1-8 pracovních místa ve 3. patře budovy. Budova business centra se nachází na lukrativní adrese přímo v centru hlavního města Prahy v těsném sousedství s Václavským náměstím. Poloha budovy zajišťuje výbornou dopravní dostupnost metrem: Muzeum (A,C), Můstek (B,C), Hlavní nádraží (C), tramvají ze zastávek Jindřišská a Václavské nám., či autem 200 m od Magistrály.

Kanceláře jsou individuálně klimatizovány, vybaveny datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, možnost dalších nadstandardních IT nastavení, telefonní linky s operátorkou či dalšími hlasovými službami, atd.).

Ve vstupní části prostor se nachází recepce s reprezentativními osobními asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis. Dále je nájemcům k dispozici společné zázemí sestávající z plně vybavených kuchyněk, která jsou denně zásobovány občerstvením (káva/čaj, nabídka nápojů), kopírovacího centra a lobby. Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti různých velikostí s prezentační technikou.

Přímo v budově jsou též parkovací místa v podzemních garážích s 24 hod. ostrahou.

Prostory jsou připravené k nastěhování ihned.

Domluvte si nezávaznou prohlídku ještě dnes. Neplatíte žádnou provizi RK.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:info v RK
bez DPH, včetně poplatků, cena k jednání
ID zakázky:KCZ22-1
Aktualizace:5. 4. 2018
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Politických vězňů 935/13, Praha - Nové Město
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:11 m²
Stav:Novostavba
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Zařízený:Ano
Bezbariérový:ano
Výtah:ano

Další nabídky