Pronájem

Kancelář k pronájmu - Purkyňova 74/2, Praha - Nové Město, 450 m²

289 Kč za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 1 - Nové Město. Palác Purkyňova je elegantní funkcionalistický objekt, jehož tvar evokuje parník, má 9 nadzemních a jedno podzemní podlaží. V horních patrech byly byty a zbývající části budovy byly určeny pro administrativní provoz. Dům byl během své existence několikrát rekonstruován – v letech 1935, 1946, 1952, 1955 a naposledy v letech 1992-1994. Po poslední rekonstrukci se stal objekt čistě administrativním celkem propojeným se sousedními budovami pasáží s obchody, divadlem, kavárnou a restaurací. V roce 2010 se stal součástí Kolowratových domů. Nachází se v samém srdci Prahy v těsné blízkosti stanice metra Národní třída a mezi největším tramvajovým uzlem ve Spálené ulici. Palác Purkyňova nabízí zrekonstruované interiéry s variabilním uspořádáním kancelářských prostor. Lokalita nabízí vyjímečnou dopravní dostupnost a občanskou obslužnost. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:289 Kč za m2/měsíc
servisní poplatky 89 Kč /m2/měsíc; + DPH., bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan9249
Aktualizace:17. 1. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Purkyňova 74/2, Praha - Nové Město
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:450 m²
Počet podlaží:9
Podlaží:2
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Silnice, MHD
Otvíratelná okna:1
Zdvojená podlaha:1
Recepce:1
Ostraha:1
Služby v budově a blízkém okolí:Objekt má 9 nadzemních a jedno podzemní podlaží. Po poslední rekonstrukci se stal čistě administrativním celkem propojeným se sousedními budovami pasáží s obchody, divadlem, kavárnou a restaurací. V roce 2010 se stal součástí Kolowratových domů.
Dostupná doprava:Objekt se nachází v samém srdci Prahy v těsné blízkosti stanice metra Národní třída a mezi největším tramvajovým uzlem ve Spálené ulici.

Další nabídky