Pronájem

Kancelář k pronájmu - 5. května 1045/28, Praha - Nusle, 1 600 m²

14,95 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1300 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 4 - Pankrác. Administrativní projekt Mayhouse se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy Pankrác. Budova nabízí v 6ti nadzemních patrech celkem 7.700 m2 moderních kanceláří, zázemí pro maloobchod a 69 parkovacích míst. Poloha u magistrály, snadná dostupnost a skvělá viditelnost budovy poskytují reprezentativní prostor malým i velkým firmám. Díky své poloze na nejfrekventovanější ulici v České republice umožňuje budova maximální viditelnost loga společnosti umístěného na objektu. Příjemné pracovní prostředí zajistí vhodné členění ploch, vysoký přísun denního světla i střešní terasu pro chvíle odpočinku. Budova rovněž disponuje elegantní centrální recepcí, 24/7 přístupem pomocí magnetických karet, 24h ostrahou objektu a samotnou správou budovy přímo v objektu. Také je zde zajištěn bezbariérový přístup v celé budově, parkování pro návštěvy a také možnost podzemního parkování pro cca 69 míst. Budova nabízí dobrou dopravní dostupnost autem i veřejnou dopravou. Pár minut chůze je stanice metra C Pražského povstání, hned za rohem konečná tramvají Vozovna Pankrác. Autem se během chvíle dostanete do historického centra, na městský okruh i na dálnici D1. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:14,95 EUR za m2/měsíc
Služby: 85 CZK/m2/měsíc + DPH + média. Parkovací stání: 120 EUR/místo/měsíc + DPH, Poplatek služby/parkovací místo: 300 CZK/místo/měsíc + DPH., bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan8370
Aktualizace:15. 5. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:5. května 1045/28, Praha - Nusle
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:1.600 m²
Počet podlaží:6
Podlaží:2
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Bezbariérový:ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Dálnice, Silnice, MHD
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Zdvojená podlaha:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Stávající nájemci:Kanceláře / až 4 nájemní jednotky. Volné od: jaro 2019. Parkovací stání 120 EUR/místo/měsíc + DPH, Poplatek služby/parkovací místo: 300 Kč/ místo/ měsíc + DPH.
Služby v budově a blízkém okolí:Budova rovněž disponuje elegantní centrální recepcí, 24/7 přístupem pomocí magnetických karet, 24h ostrahou objektu a samotnou správou budovy přímo v objektu. Také je zde zajištěn bezbariérový přístup v celé budově i parkováním pro návštěvy. Technické podrobnosti: automatický protipožární systém, poplašný systém, detektory kouře/žáru, systém klimatizace, HVAC systém, služby zajištěné v objektu, ostraha, recepce, výtah.
Parkování:Možnost parkování pro návštěvy a také možnost podzemního parkování pro cca 69 míst.
Dostupná doprava:Budova nabízí dobrou dopravní dostupnost autem i veřejnou dopravou. Pár minut chůze je stanice metra C Pražského povstání, hned za rohem konečná tramvají Vozovna Pankrác. Autem se během chvíle dostanete do historického centra, na městský okruh i na dálnici D1.

Další nabídky