Pronájem

Kancelář k pronájmu - Na Pankráci 322/26, Praha - Nusle, 584 m²

13,90 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1200 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 4 - Nusle. Moderní administrativní budova Vyšehrad Garden se nachází v docházkové vzdálenosti od jedné z nejvýznamnějších pražských památek - Vyšehradu. Městská část Prahy 4 je navíc oblíbeným sídlem významných společností. Z tohoto důvodu je tato lokalita právem nazývaná jako nejdůležitější byznysová lokalita v širším centru hlavního města. Lokalita navíc umožňuje skvělou dostupnost do centra, zároveň i do nákupního centra Arkády. V budově je zajištěna recepce, ostraha 24/7, elektronický protipožární a kamerový systém, dvě sdílené zasedací místnosti či např. čistírna oděvů nebo služby podatelny. Zajištěna je kompletní občanská vybavenost, v blízkosti se nachází čtyřhvězdičkové hotely Holiday Inn a Corinthia, kvalitní restaurace a také je zde možnost bezplatného využití krásné zahrady. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:13,90 EUR za m2/měsíc
servisní poplatky 130 Kč /m2/měsíc; + DPH., bez poplatků
ID zakázky:KCZ54-InzKan8450
Aktualizace:3. 1. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Na Pankráci 322/26, Praha - Nusle
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:584 m²
Počet podlaží:6
Podlaží:1
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Silnice, MHD
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Společné zasedací místnosti:1
Zdvojená podlaha:1
Stravování v budově:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Služby v budově a blízkém okolí:Otevíratelná okna, zdvojené podlahy, klimatizace, 4-trubkový fancoilový systém. kombinace velkoprostorových a uzavřených kanceláří 2 recepce, 3 osobní výtahy, 24/7 přístup a ostraha, dostatek podzemních parkovacích míst.
Parkování:K dispozici dostatek podzemních parkovacích míst.
Dostupná doprava:Poloha budovy nabízí výborné napojení na dálnici D1 a snadnou dostupnost centra města jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Vyšehrad (trasa C) je v pěší vzdálenosti.

Další nabídky