18. 8. 2021

Kancelářské prostory pro 3 až 4 osoby

Kancelářské prostory pro 3 až 4 osoby
Kancelářské prostory pro 3 až 4 osoby
Kancelářské prostory pro 3 až 4 osoby
Kancelářské prostory pro 3 až 4 osoby
Kancelářské prostory pro 3 až 4 osoby
17 840 Kč za měsíc
90 m² 198 Kč za m²
Poslat dotaz Zobrazit kontakt

Nabízíme soukromé kanceláře od 15 m2 do 70–90 m2, včetně sdíleného prostoru. Kanceláře jsou plně vybavené, s kompletními službami a můžete si je pronajmout na den, týden nebo rok.

Společnost Regus vám pomůže zvýšit produktivitu a snížit náklady! Zahájení spolupráce je přitom velmi snadné, navštivte nás ještě dnes.
Máme ideální prostory s vysoce kvalitními a plně spravovanými kancelářemi, které vyhoví podnikům všech velikostí i všem rozpočtům, a které umožní růst vašeho podnikání. Nabízíme stylové kanceláře o rozloze 15 m2, které si můžete pronajmout na den, týden nebo rok. Ať už pracujete sami nebo máte celý tým, můžeme vám nabídnout flexibilní, inspirativní prostory, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám, a které můžete rozšiřovat s růstem vašeho podnikání. Budete mít připraveno vše, co potřebujete – od služeb recepce a příjmu a třídění pošty až po ultrarychlou bezdrátovou síť, telefony, kopírky, nábytek a podporu IT. Relaxační zóny můžete využít k neformálním setkáním, přípravě občerstvení ve společné kuchyňce či navázání kontaktu s dalšími podnikateli. O vše se postaráme, takže když přijdete, můžete začít ihned pracovat. Rezervace můžete snadno provádět pomocí naší aplikace. Pokud hledáte kompletně vybavenou kancelář, ve které budete mít dokonalé prostředí pro práci, obraťte se na vaše místní centrum.
Sestavte si kancelářské prostory na míru s využitím 1 až 100 stolů.
Společnost IWG pomáhá více než 2,5 milionům lidí pracovat produktivněji tím, že jim poskytuje inspirující prostory a služby.

Máme více než 3000 poboček a k pronájmu nabízíme více než 100 000 kanceláří s plochou od 5 až do 1000 m2 nebo větší.

Připojte se k nám

https://www.regus.cz/workspace/czech-republic/praha/praha-empiria?utm_source=kancelare.cz&utm_campaign=portal

Celková cena 17 840 Kč za měsíc
Plocha 90 m²
Dostupné od 18. 8. 2021
Výtah Ano
Klimatizace Ano
Recepce Ano
Společné zasedací místnosti Ano