Pronájem

Kancelář k pronájmu - Radlická 348/142, Praha - Radlice, 180 m²

13,50 EUR za m2/měsíc

Z naší nabídky více než 1300 budov s milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní kancelářské prostory na Praze 5 - Radlice. Tento nový designový objekt nabízí prostory k pronájmu vysokého standardu a unikátní architektury na Praze 5. Budova je situovaná na svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí a je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou. V pěším dosahu stanice metra Radlická (trasa B), vzdálena asi 150 metrů od budovy a také tramvajová zastávka přímo před budovou. Snadné napojení na Pražský okruh, dálnici (směr Rozvadov) a také i do centra města. Bezprostřední blízkost stanice metra, tenisové kurty a bazén přímo naproti. K dispozici je vnitřní atrium, které je možné využít jako relaxační zónu. Jednotky se pronajímají dokončené s tím, že doba potřebná pro dokončení je 2 až 3 měsíce v závislosti na odsouhlasené vnitřní dispozici (její složitosti). Standardem je klimatizace, otevíratelná okna, možnost internetového připojení 100/100 MB, (vysokorychlostní internet), zdvojené podlahy, osvětlení, veškeré elektrorozvody apod. Mezi nabízené vybavení a služby patří rovněž vlastní sociální zařízení, vybavená kuchyňka, dále k dispozici místnost pro parkování kol a rovněž samotné parkování v podzemních garážích. Možnost částečného využití volného prostranství před jednotkou, k dispozici až 5 parkovacích stání. Výborná občanská vybavenost v okolí - řada obchodů, restaurací, tenisové kurty a park. V případě zájmu možno využít služeb recepce nebo sdílené zasedačky. V objektu je rovněž zřízen bezpečnostní systém. Klientům se zde nabízí skutečně flexibilní uspořádání kancelářských prostor. Pro dokončení a konečnou vnitřní dispozici na základě individuálních požadavků, je zde možnost i konzultace s architektem. Výše nájemného je v přímé závislosti na velikosti pronajaté plochy a délce nájemního vztahu. Uvedené nájemné je indikativní, skutečnou výši nájemného ovlivňuje několik faktorů, jako je velikost pronajaté plochy, délka nájemního vztahu, pobídky ze strany pronajímatele, apod. Veškeré námi nabízené služby jsou pro vás zcela zdarma - využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám připravíme přehled alternativních nabídek v okolí nebo rovnou v celé Praze.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:13,50 EUR za m2/měsíc
poplatky: 2,70EUR/m2/měsíc, bez DPH
ID zakázky:KCZ54-InzKan9661
Aktualizace:30. 9. 2019
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:Radlická 348/142, Praha - Radlice
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:180 m²
Počet podlaží:13
Podlaží:3
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Komerční
Bezbariérový:ano
Výtah:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Silnice, MHD, Autobus
Otvíratelná okna:1
Chlazení / klimatizace:1
Společné zasedací místnosti:1
Zdvojená podlaha:1
Strukturovaná kabeláž:1
Kamerový systém:1
Recepce:1
Přístup do budovy 24/7:1
Ostraha:1
Skladovací prostory:1
Stávající nájemci:prostory volné prakticky ihned
Služby v budově a blízkém okolí:2 jednotky po 180 m2 se samostatnými vstupy nebo jedna jednotka 360 m2 - (viz. inzerovaná níže) vzniklá spojením těchto dvou. Jednotky se nacházejí v 1.NP (což je označení v domě). V praxi je to 4.NP z pohledu ulice. Okna jsou orientovaná severojižním směrem. Do ulice (jižní fasáda) je prosklená fasáda a do atria (sever) je prosklená fasáda s možností přímého vstupu do atria. Prostory jsou vybaveny měřidly pro všechna dodávaná média – voda, teplo, elektřina. Jednotky budeme pronajímat dokončené s tím, že doba potřebná pro dokončení je 2 až 3 měsíce v závislosti na odsouhlasené vnitřní dispozici (její složitosti). V ceně nájmu je dokončení v popsaných standardech, případné nadstandardní úpravy hradí nájemce rozdílem ceny mezi standardem a odsouhlasenám nadstandardem. Pro dokončení a konečnou vnitřní dispozici nabízíme konzultaci s naším architektem.
Parkování:Parkovací stání … 130 EUR/stání.
Dostupná doprava:Budova je situovaná na svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí a je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou. V pěším dosahu stanice metra Radlická (trasa B), vzdálena asi 150 metrů od budovy a také tramvajová zastávka přímo před budovou. Snadné napojení na Pražský okruh, dálnici (směr Rozvadov) a také i do centra města.

Další nabídky