Pronájem

Kancelář k pronájmu - U nákladového nádraží 3265/10, Praha - Strašnice, 607 m²

6 798,40 EUR za měsíc

Jeden z nejúspěšnějších business parků je situován v žádané komerční lokalitě městské části Praha 3. Čtyři kancelářské budovy poskytují 20.000 m2 flexibilních kancelářských a skladových prostorů. Nagano Park disponuje bezkonkurenčními zdroji energie a datacentrem přímo v areálu.
Areál s celkovou plochou 26.000 m2 se nachází v ulici U Nákladového nádraží, v komerční lokalitě Prahy 3. Jeho součástí jsou dvě nově postavené a dvě rekonstruované administrativní budovy a data centrum (také nazývané Telehouse), které je jedním z nejmodernějších center tohoto typu v České republice. Samozřejmostí je kantýna, vlastní fitness centrum a parkovací místa přímo v areálu. Komplex také nabízí velmi kvalitní dopravní dostupnost. Mezi stanicí Želivského a Nagano Office Park jezdí kyvadlová linka a stanice metra je cca 10 minut chůzí.
Kancelářské prostory jsou prostorné, vzdušné a světlé. Vysoká variabilita prostoru, nyní rozděleno na několik kanceláří a zasedací místnosti, zbytek tvoří openspace. Vlastní kuchyňka, serverovna a sklad. Prostory jsou klimatizovány, otevíratelná okna.
Pronajímá přímý majitel. Neplatíte provizi.

PENB:G (PENB nedodán)

Celková cena:6 798,40 EUR za měsíc
Nájemné + poplatky za služby 101,- Kč/m2
ID zakázky:00203
Aktualizace:15. 9. 2020
Kategorie:Kanceláře
Lokalita:U nákladového nádraží 3265/10, Praha - Strašnice
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:607 m²
Počet podlaží:5
Podlaží:2
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Výtah:ano

Další nabídky

Realitní novinky