Pronájem

Obchodní prostory k pronájmu - Bucharova, Praha, 369 m²

13,20 EUR za m2/měsíc

Nabízíme pronájem přízemních obchodních prostor ( vlastní vchod z Bucharovy ulice ) o celkové ploše 369,6m2 v moderním business centrum na Praze 5, v Coral Office. Vhodné pro zřízení retailového obchodu, showroomu, vzorkovny apod. či případně kancelářských prostor. Budova se nachází přímo u stanice metra Nové Butovice, v těsné blízkosti Rozvadovské spojky.
Skvělá viditelnost z frekventované ulice + možnost označení prostor logem, samostatný vstup, vnitřní uspořádání dle přání nájemce, parkování pro návštěvy, snadné zásobování, příruční sklad k dispozici.
Dále k dispozici recepce s administrativní podporou a dalšími asistenčními službami, nonstop bezpečnostní služba, nízkoenergetické LED osvětlení, nové společné prostory, prostorné podzemní parkoviště jež disponuje myčkou aut a dobíjecími stanicemi pro elektromobily. Výborná dopravní dostupnost včetně letiště Václava Havla. Půdorys, respektive více informací k prostoru na vyžádání v RK. K dispozici ihned. BEZ PROVIZE RK. EXKLUZIVNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST PRODEJ APARTMÁNŮ - BULHARSKO + Atraktivní developerské projekty ( byty, domy, pozemky ) na www.lp-reality.cz, či info v RK.

PENB:G - Mimořádně nehospodárná

Leaders Partners reality s.r.o.

Zobrazit kontaktZaslat dotaz
Celková cena:13,20 EUR za m2/měsíc
+DPH + služby 94Kč (+DPH ) / m2/ měsíc + parkování 80Eur (+DPH ) / měsíc, bez DPH, včetně právního servisu, bez DPH, včetně právního servisu, bez DPH, včetně právního servisu
ID zakázky:KCZ19-00197
Aktualizace:17. 5. 2018
Kategorie:Obchodní prostory
Lokalita:Bucharova, Praha
Okres:Hlavní město Praha
Plocha užitná:369 m²
Podlaží:1
Stav:Velmi dobrý
Budova:Skeletová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obchodní
Výtah:ano
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Internet, Kabelové rozvody
Doprava:Dálnice, Silnice, MHD
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední dálkové

Další nabídky