29. října 2017

13 budov Flow East je 100% pronajato

13 budov Flow East je 100% pronajato

Anglo-česká developerská společnost Flow East podepsala dvě nové nájemní smlouvy se společnostmi Modrá pyramida stavební spořitelna a Aon Central and Eastern Europe. Pražské kancelářské portfolio 13 budov společnosti Flow East je tak nyní 100% pronajato.

Modrá pyramida, specialista na finanční plánování, rozšířila nájemní smlouvu o prostory v Jindřišské 17 a nově budovu kompletně obsadí. Společnost AON, přední světový specialista na zprostředkování a zajištění pojištění, rozšířil pronajímané kancelářské prostory v budově Fórum na přibližně 2000 metrů čtverečních.

Flow East dlouhodobě sleduje růst poptávky po kancelářských prostorách třídy A v centru Prahy. Poptávka přichází nejen od společností z odvětví pojišťovnictví, finančnictví, ale i maloobchodu a služeb. Firmy v současnosti nehledají běžné kancelářské prostory, ale mají zájem o kvalitu té nejvyšší třídy.

„Díky vysoké poptávce po kvalitních kancelářských prostorech v Praze a vhodnému umístění našich prémiových nemovitostí jsme dosáhli plné obsazenosti našeho portfolia,“ řekl výkonný ředitel divize nemovitostí Flow East William Bucknell MRICS. „S našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě a jsme rádi, že jsme mohli společnostem Modrá pyramida a Aon poskytnout další prostory, které jim pomohou v růstu jejich podnikání,“ dodal.

„Společnost Flow East s námi ochotně komunikovala ohledně všech našich požadavků a dělala vše proto, aby uspokojila naše potřeby,“ řekl předseda představenstva AON Central and Eastern Europe, a. s. Tomáš Novotný. „Jsme rádi, že jsme tyto nové prostory získali a stali se dlouhodobým nájemcem budovy Fórum,“ dodal.

Fórum je jednou z největších historických budov na Václavském náměstí. Budova byla zrekonstruována dle nejvyšších standardů společnosti Flow East a dnes nabízí prvotřídní kancelářské a obchodní prostory mnoha prestižním nájemcům.

Zdroj: Flow East