Mediální spolupráce

Staňte se partnerem nejviditelnějšího webu v oblasti workspace. Oslovte širokou skupinu coworkingů, firem, architektů či designově a byznysově zaměřených recipientů. Zkušení členové našeho content týmu zviditelní vaši značku prostřednictvím moderních komunikačních kanálů. Pomůžeme vám vytvořit smysluplnou kampaň, zvýšit traffic, prodeje či brand awareness.

Proč spolupracovat s námi?

  • Jsme leadery v office a workplace komunikaci
  • Jsme na trhu více než 20 let
  • Oslovujeme velké byznysové hráče 
  • Spolupracujeme s největšími nadnárodními coworkingy i prestižními stavebními společnostmi 
  • Přinášíme informace z oblastí, jako je workplace, design, obchod, technologie, architektura, lifestyle či finance
  • Využíváme moderní komunikační kanály 
  • Umožníme vám získat 200 000+ zobrazení

Vyberte si z nabídky našich médií

Facebookové kampaně

Facebook stránka @Kancelare.cz má více než 11 tisíc sledovatelů napříč věkovými kategoriemi 18-65 let. Naši špičkoví PPC specialisté vám připraví kampaně pro Facebook zacílené přesně podle vašich požadavků, které vám zvednou dosahy jak z organických, tak sponzorovaných příspěvků.

Instagram

Instagram profil @kancelare.cz úspěšně rozjíždíme a naši sledovatelé spadají převážně do věkové kategorie 18-35. Pomůžeme vám s tvorbou sponzorovaných příspěvků, značkového obsahu, reels, stories, giveways. Naši social media a PPC specialisté s vámi připraví obsah i reklamu pro Instagram zacílenou podle vašich požadavků.

LinkedIn

Postupně budujeme i síť našich kontaktů na LinkedInu @kancelare.cz. Pomocí sponzorovaných příspěvků, přesdílených článků nebo událostí můžete získat vyšší dosahy, rozšířit síť kontaktů a oslovit mnohé profesionály.

Bannerové kampaně

Nabízíme více druhů bannerových reklam na Googlu a Skliku po konzultaci s našimi odborníky na výkonnostní marketing. Zajístíme vám také umístění bannerů na našem webu, kterému bannerová reklama přináší bezmála 1 000 000 impresí za měsíc. Návštěvník bannery uvidí na desktopu i v mobilním zařízení.

Web – PR článek, rozhovor, podcast

Oslovte čtenáře na našem webu prostřednictvím článku o novém prostoru, technologii či službě, kterou chcete představit. Rádi o vás napíšeme článek s prokliky na váš web. Můžete také využít formu rozhovoru či profesionálně natočeného a sestříhaného podcastu, který atraktivním způsobem vzdělává naše posluchače.

Video & foto & virtuální prohlídka 

Využijte zkušenosti a technické znalosti našich specialistů přes audiovizuální tvorbu a představte vaši značku moderním vlogem či dalšími formáty na sociálních sítích. Rádi se ujmeme také tvorby virtuální prohlídky vašich prostor. 

Napište nám