27. října 2017

AFI Europe má nájemce ComAp

AFI Europe má nájemce ComAp

Exkluzivní člen České rady pro šetrné budovy AFI Europe uzavřel smlouvu o pronájmu 6 480 metrů čtverečních moderních kancelářských ploch projektu Classic 7 Business Park. Budova M vzniká v pražských Holešovicích v souladu s certifikací BREEAM na úrovni Very Good a dokončena bude ve 2. čtvrtletí příštího roku. Nájemcem bude společnost ComAp.

Budova M doplní čtyři stávající objekty v administrativním komplexu Classic 7 Business Park, jehož celková pronajímatelná plocha po dokončení této budovy dosáhne 35 000 m2.

"Obsazenost stávajících budov je momentálně 85 %, což je v silné pražské konkurenci potvrzením ideálního spojení několika základních faktorů jako je dobrá lokalita, zajímavá architektura, nízké provozní náklady a služby na vysoké úrovni. Současní nájemci v Classic 7 oceňují nejen kancelářské prostory špičkové kvality, ale také příjemné prostředí, které tvoří venkovní zeleň, dostatek ploch pro relaxaci, široká nabídka místních restaurací a další doplňkové služby," říká Doron Klein, ředitel společnosti AFI Europe.

Zdroj: http://www.czgbc.org/zpravy/zprava/349/afi-europe-ma-najemce-pro-setrnou-budovu-m-projektu-classic-7-business-park