30. října 2017

Arcona Capital aspiruje na cenu CEEQA

Arcona Capital aspiruje na cenu CEEQA

Arcona Capital postoupila do užšího výběru kandidátů na ocenění v kategorii „Rising Star Award“ v rámci letošního ročníku ocenění CEEQA udělovaných firemním subjektům.

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde

arcona capital

Užší výběr nominovaných z každé kategorie postoupí do závěrečného kola, v němž odborná porota rozhodne o vítězích. Ti budou vyhlášeni během každoročního galavečera CEEQA. Letošní ročník slavnostního završení nejvýznamnější oborové soutěže se uskuteční ve varšavské SOHO Factory 26. dubna.

O ocenění CEEQA se mohou ucházet společnosti z realitního sektoru (investoři, developeři, věřitelé, konzultanti a poskytovatelé služeb). Základem jsou výsledky a klíčové úspěchy dosažené během předchozího roku v devíti kategoriích. Vítěze určuje nezávislá porota podle následujících kritérií: obchodní výsledky, inovace, partnerství a služby zákazníkům či vedoucí postavení a přispění v rámci odvětví.

„Zařazení do užšího výběru kandidátů na ocenění v prestižní kategorii ‚Rising Star Award‘ nás velmi potěšilo. Potvrzuje obchodní úspěchy společnosti Arcona Capital, jež aktuálně zodpovídá za nemovitostní a finanční aktiva v hodnotě přesahující 645 milionů eur,“ řekl Guy Barker, výkonný ředitel Arcona Capital. „Máme za sebou skvělý rok 2016, během něhož se nám podařilo dosáhnout významných úspěchů. Jmenujme například akvizici osmi hypermarketů a několika přidružených maloobchodních parků v České republice v hodnotě 100 milionů eur, kterou jsme realizovali v zastoupení soukromých tuzemských klientů, nebo akvizici portfolia 11 obchodních center v deseti polských krajských městech v hodnotě 25,9 milionů eur,“ dodal.

Zdroj: Arcona Capital

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde