30. října 2017

Arcona Capital rozšiřuje svůj tým

Arcona Capital rozšiřuje svůj tým

Společnost Arcona Capital, správce nemovitostních fondů, jmenovala Magdalenu Ćmikiewicz novým správcem aktiv.

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde

arcona foto

Foto: Magdalena Ćmikiewicz

Magdalena má se správou nemovitostí rozsáhlé zkušenosti. V posledních 15 letech byla zodpovědná za rozvoj a koordinaci portfolia regionálních nákupních center RECE v Polsku. Do Arcona Capital přichází po nedávné úspěšné akvizici portfolia RECE fondem Arcona Property Fund zapsaným na burze Euronext. Magdalena se připojí k 25člennému týmu specialistů v oblasti nemovitostí, fondů a správy aktiv, kteří působí v pobočkách Arcona Capital ve Varšavě, Praze, Mnichově a Amsterdamu.

„Velmi mě těší, že budu pracovat pro Arcona Capital. Společnost má v Polsku potenciál silného růstu. Doufám, že během rozšiřování našeho portfolia budu mít možnost osvojit si nové dovednosti a zkušenosti,“ uvedla Magdalena Ćmikiewicz.

„Příchod Magdaleny je pro náš varšavský tým klíčový. Rozsah jejích zkušeností a velmi dobré kontakty, jež na polském maloobchodním trhu má, umožní zlepšení služeb, které nabízíme námi spravovaným fondům. Jsem si jist, že Magdalena v nadcházejících letech významně podpoří naši expanzi v Polsku,“ dodal Mateusz Siejka, generální ředitel Arcona Capital v Polsku.

Zdroj: Arcona Capital

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde