30. října 2017

Arcona Capital v soutěži Investor roku

Arcona Capital v soutěži Investor roku

Arcona Capital, přední nezávislý správce nemovitostních fondů v regionu střední Evropy, postoupila do užšího výběru kandidátů na ocenění v kategorii "Investor roku" v rámci 9. ročníku soutěže CEE Retail Real Estate Awards pořádané společností EuropaProperty.

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde

arcona capital

Arcona Capital byla do semifinále vybrána nezávislou porotou ze skupiny celkem čtyř stovek společností a projektů nominovaných do soutěže o společnost roku. Zejména díky tomu, že se jí v roce 2016 podařilo zdvojnásobit objem portfolia akvizicí 11 nákupních center v Polsku a 11 hypermarketů v České republice v celkové hodnotě 130 milionů euro.

Podle společnosti EuropaProperty jsou semifinalisté vybíráni na základě svého celkového přínosu pro trh, kvality zákaznických služeb, inovativního přístupu, komerční úspěšnosti, vůdčí role a penetrace trhu. Vítězové budou oznámeni během slavnostní večeře 26. ledna 2017 ve varšavském hotelu InterContinental.

„Tento úspěch je pro Arcona Capital velkou ctí a vyznamenáním za usilovnou práci celého týmu, která nám v uplynulém roce umožnila zdvojnásobit objem našeho podnikání,“ konstatoval výkonný ředitel společnosti Arcona Capital Guy Barker. „Vážíme si toho, že se v kategorii ‚Investor roku‘ ocitáme vedle tak věhlasných jmen, a velice se těšíme na osobní setkání při slavnostním vyhlášení koncem tohoto měsíce.“

Zmiňovaná akvizice nákupních center v Polsku byla v případě osmi z nich již zcela dokončena, u zbývajících tří se tak stane do konce prvního čtvrtletí roku 2017.

Zdroj: Arcona Capital

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde