29. října 2017

Arnold Investments posiluje český tým

Arnold Investments posiluje český tým

Arnold Investments, přední odborník v oblasti investic do nemovitostí s rakouskými kořeny, oznámil, že posílil tým pražské pobočky, jako investiční poradci nově začnou působit Zuzana Čurdová (26) a Petr Vomáčka (25).

Foto: Arnold Investments

Foto: Arnold Investments

Zuzana s Petrem budou mít na starosti vyhodnocování investic do nemovitostí, péči o klienty včetně kupců a prodejců. Náplní jejich práce tak bude vyjednávání s klienty, prohlídky nemovitostí, sjednávání transakcí a všeobecné poradenství.

Než se Zuzana Čurdová připojila do týmu Arnold Investments, působila jako koordinátorka cateringu v Hilton Praha, kde získala cenné zkušenosti při péči o klienty a plánování akcí. Je držitelkou Vyššího národního diplomu, který získala na Aberdeen College v oboru Administration and Information Technology a zároveň se může pochlubit magisterským titulem z University of Aberdeen ve Velké Británii v oboru Management Studies.

Petr Vomáčka má pro změnu pětiletou praxi v prodeji rezidenčních nemovitostí v Praze a v současné době externě studuje na Fakultě informatiky a managementu na Univerzitě v Hradci Králové.

„Tyto novinky jsou součástí regionální expanze společnosti Arnold Investments,“ řekl generální ředitel Arnold Investments Markus Arnold. „Jsem přesvědčen, že Zuzana i Petr budou těžit z posbíraných zkušeností a svou profesionalitou a přehledem v oblasti realit posílí náš český tým, čímž se našim klientům dostane makléřských služeb na té nejvyšší úrovni,“ dodal Arnold.

Zdroj: Arnold Investments