29. října 2017

Autodoprava Hod: Dalších 1245 m2 skladů

Autodoprava Hod: Dalších 1245 m2 skladů

V únoru letošního roku zprostředkovalo oddělení industriálních nemovitostí JLL nájemní smlouvu pro společnost Autodoprava Hod ve VALAD Uhříněves Industrial Parku.

Autodoprava Hod byla založena v roce 1991 a poskytuje logistické služby především v rámci České republiky a na Slovensku, ale také po celé Evropě. Aby vyhověla rostoucí poptávce po svých službách, pronajala si společnost dalších 1 245 m2 skladových ploch. Ve VALAD Uhříněves Industrial Parku tak vznikne už páté servisní středisko této společnosti v České republice.

Anna Zach, senior konzultantka industriálního oddělení JLL, k transakci říká: „Tato transakce dokazuje, že komerční zóna Praha – Východ podél dálnice D1 je stále atraktivní volbou, která logistickým společnostem poskytuje především skvělou dostupnost.“

O VALAD Uhříněves Industrial Parku

VALAD Uhříněves Indusrial Park nacházející se na Praze 10 má celkem 8 253 m2 skladových ploch. Poskytuje mražené, chlazené i běžné skladovací plochy ve zrekonstruovaných a dobře udržovaných halách. Všechny z nich jsou vybaveny novým regálovým systémem. Park má také oddělené manipulační prostory. Umístění parku zaručuje skvělý přístup na dálnice D1 a D11 stejně jako do centra Prahy. 

Zdroj: JLL