16. 5. 2023

BASE

kuchyň otevíratelná okna recepce klimatizace bezplatná pitná voda výtah odpočinková zóna parkování občerstvení v ceně zelená budova
Poslat dotaz Zobrazit kontakt

Koncept BASE je sdílený kancelářský servisovaný a eventový prostor disponující reprezentativními zasedacími místnostmi. Kompletně zařízené kancelářské prostory jsou navrhnuté tak, aby vyhověly nejnáročnějším požadavkům jednotlivce i různě velkým firmám, bez ohledu na jejich zaměření.

Pokud hledáte unikátní zázemí k realizaci svých nápadů a vizí, BASE je to správné místo. Sdílené servisované prostory BASE se nacházejí v centru Prahy a nabízí svým klientům stylové pracoviště s širokou škálou balíčků. Kancelářské a eventové prostory jsou vhodné jak pro jednotlivce, menší týmy, ale i pro početnější firmy. Hlavní prioritou je vyhovět individuálním požadavkům každého klienta a flexibilně na ně reagovat. Najdete zde jedinečný eventový prostor pro pořádání nejrůznějších typů akcí a moderní zasedací místnosti vhodné pro školení, workshopy a prezentace. Kombinují se zde dva světy – kvalita a sofistikovanost korporátního zázemí a variabilita coworkingového prostředí.

Otevírací doba:

Pracovní dny:
8:30-17:00

Tabulka cen pronájmu

Počet osob
Doba trvání
Cena
Přístup
Samostatná kancelář
1
měsíc
na požádání
24/7
Vlastní stůl
1
měsíc
7 000 CZK
24/7
Hot desk
1
měsíc
5 000 CZK
24/7
Zobrazit všechny parametry