29. října 2017

BB Centrum je adresou obdivovaných firem

BB Centrum je adresou obdivovaných firem

BB Centrum, multifunkční areál na Praze 4, je adresou hned několika společností, které se umístily v žebříčku 100 obdivovaných firem v České republice, CZECH TOP 100. Společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., která za projektem BB Centrum stojí, se letos poprvé probojovala do první desítky tohoto žebříčku.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

 

bb centrum celek

PASSERINVEST GROUP, přední česká developerská a investiční společnost, se v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2016 umístila v první desítce – All stars.

Mezi dalšími nejúspěšnějšími v hodnocení CZECH TOP 100 jsou mimo jiné i společnosti ČEZ, a. s., ŠKODA AUTO a.s., MICROSOFT s. r. o. nebo O2 Czech Republic a. s., které mají svoji adresu v multifunkčním areálu BB Centrum na Praze 4. Zásluhu na tom, že si BB Centrum vybraly právě jedny z nejúspěšnějších společností, má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

BB Centrum je projektem společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. Tento multifunkční areál nabízí špičkové administrativní a retailové prostory k pronájmu, zároveň jej doplňují dva rezidenční projekty, společenské centrum, unikátní wellness a fitness centrum, základní a mateřská škola a také Baarův park a park Brumlovka s velkým dětským hřištěm a relaxačními, zelenými plochami.

Zdroj: PASSERINVEST GROUP, a.s.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde