27. října 2017

Best of Realty nominovalo 37 projektů

Best of Realty nominovalo 37 projektů

Už 16. ročník soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“ vstoupil do další fáze. V září uzavřel pořadatel soutěže, společnost BEST OF REALTY, příjem přihlášek do letošního ročníku. Odborná porota pak nominovala celkem 37 projektů, které se letos budou v jednotlivých kategoriích ucházet o respektovaný titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2014. Vyhlášení výsledků a předání ocenění těm nejlepším proběhne v úterý 4. listopadu na slavnostním večeru v Kongresovém sále České národní banky v Praze 1.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

bb centrum G

Foto: BB centrum budova G

Letos se bude soutěžit v 6 základních soutěžních kategoriích (Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra, Hotely a Průmyslové a skladové areály). Největší konkurence je jako každoročně v kategorii Rezidenční projekty, která má letos 16 uchazečů o titul. „Počet přihlášených projektů odpovídá dalšímu posunu v rozvoji některých segmentů trhu realit, zejména rezidenčnímu, kancelářskému a logistice, u níž můžeme hovořit o dalším boomu,“ říká Pavel Kühn, předseda poroty soutěže a dodává: „Tradičně nejvyšší počet přihlášených projektů měl segment bydlení, kde se poprvé objevil i družstevní projekt. I letos se jednalo především o pražské projekty. Nominovaný projekt nemá v této kategorii ani druhý nejrozvinutější bytový trh v Brně. Oproti tomu v ostatních kategoriích se objevily projekty z mnoha regionů České republiky, což svědčí o dalším rozvoji místních nemovitostních trhů. Pouze ve dvou segmentech – v hotelech a obchodních centrech, kde trh již vykazuje vysoké naplnění – jdou do finále pouze tři projekty.“

Mezi novými administrativními centry soupeří mimo jiné BB Centrum – budova G (developer: Passerinvest Group), River Garden Office II/III (HB Reavis) či multifunkční komplex Quadrio (CPI Property Group/CPI Národní). V kategorii rekonstruovaných kanceláří o titul usilují například administrativní centrum Ovocný trh 12 (developer: Metrostav Development), Silo Tower Olomouc (HOPR Group) či Jindřišská 16(Immofinanz).

Celý článek zde: Stavební forum

Zdroj: Stavební forum, Ilustrační foto: Silotower.cz

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde