17. ledna 2021

BNP Paribas Real Estate očekává silnou vlnu oceňování nemovitostí, posiluje tým Valuation

BNP Paribas Real Estate očekává silnou vlnu oceňování nemovitostí, posiluje tým Valuation

Probíhající pandemie se odrazila i na hodnotách nemovitostí. Přeceňují se jednotlivé budovy i celá portfolia. Logistika, která nadále posiluje, kancelářské budovy, objekty s nyní nevyužitými ubytovacími kapacitami, rezidenční projekty a samozřejmě i maloobchodní nemovitosti.

Mezinárodní poradenská společnost BNP Paribas Real Estate na zvýšenou poptávku po oceňování reaguje posílením interního týmu Valuation. „Tuto službu dlouhodobě poskytujeme pro developery, investory i banky. Jde o jeden z pilířů naší realitní nabídky. Vysoký standard kvality nám nově pomohou garantovat hned dvě posily – Martin Kinzel a Jana Řezáčová,“ vysvětluje Karel Bor, ředitel BNP Paribas Real Estate pro Českou republiku a Slovensko.

muž

Oddělení Valuation pražské pobočky BNP Paribas Real Estate nově povede Martin Kinzel. Jeho kvalifikaci Senior Property Valuer dokládá bezmála stovka komerčních nemovitostí, které za svou dosavadní dráhu ocenil. Jejich hodnota dosáhla několika stovek miliard korun. Martin se pohybuje napříč realitními segmenty a spolupracoval s téměř všemi bankami a dalšími finančními institucemi aktivními na tuzemském nemovitostním trhu.

Martin Kinzel je absolventem Fakulty stavební ČVUT a je členem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) pro oblast oceňování nemovitého majetku. Do BNP Paribas Real Estate přichází ze společnosti Knight Frank, kde se rovněž věnoval oceňování.

ezáčová

Další posilou týmu Valuation je Jana Řezáčová. Po dokončení Fakulty stavební ČVUT a kurzu oceňování nemovitostí na VŠE získávala odborné zkušenosti v oddělení Research & Consulting. Zde zpracovávala odborné analýzy a reporty pro vybrané klienty, včetně bank.

„Aktuálně oceňujeme nemovitosti s tržní hodnotou desítek miliard korun. Přibývají specifičtější požadavky, rezidenční projekty i objekty stižené dopady koronakrize. Počítáme proto s tím, že budeme tým Valuation dále posilovat o zkušené profesionály,“ dodává Karel Bor.