25. října 2017

Budova G v BB Centru je dokončena

Budova G v BB Centru je dokončena

Na podzim loňského roku byl na území BB Centra v Praze 4 – Michli developerskou společností PASSERINVEST GROUP dokončen a zkolaudován další administrativní objekt. Nachází se v severovýchodní části areálu, konkrétně na adrese Michelská 1552/58, a nese jednoduchý název - G.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

passerinvest logo

Na čtyřech nadzemních podlažích budova G nabízí celkem 5 500 m2 variabilních kancelářských ploch - k dispozici jsou zde jak velmi prostorné kanceláře, tak menší jednotky o ploše od 200 do 550 m2. V přízemí budovy se nachází dalších 1 014 m2 pronajímatelných ploch, které jsou primárně určeny pro obchod a služby. Jejich nabídka rozšíří již tak bohatou a pestrou paletu obchodů a služeb, kterými areál BB Centra disponuje. Uživatelům i návštěvníkům budovy bude sloužit celkem 148 komfortních parkovacích míst situovaných do podzemního podlaží. První nájemci budovy G na sebe nenechali dlouho čekat – již 1. března letošního roku zde bude pro milovníky golfu otevřen nový GolfProfi Store Praha.

„Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli pro výběr nových prostor v rámci BB Centra, je jeho excelentní dopravní dostupnost,“ říká Tomáš Krebs, spolumajitel GolfProfi. „Díky skvělé poloze se GolfProfi obchod jistě stane centrem golfového dění pro všechny golfisty, a to nejenom z Prahy, ale i z celých Čech. Moderní prostory budovy G nám totiž poskytnou zázemí pro vybudování golfového obchodu nejvyšší světové úrovně. Jeho součástí se stane i špičkové fitting centrum pro sestavení golfových holí na míru, které bude dostupné pro každého - jak pro začínajícího, tak pokročilého golfistu. Širokou nabídku sportovní módy pak ocení nejenom golfisté, ale všichni návštěvníci BB Centra,“ dodává Tomáš Krebs.

Dalším nájemcem, z něhož se budou opět radovat zejména milovníci sportu, se stal RunExpert. „Naše služby, zaměřené na aktivní trávení volného času, bychom rádi nabídli všem lidem – tedy jak těm, kteří v BB Centru pracující, tak návštěvníkům centra. Chceme běhání a veškeré další služby s tím spojené - kupříkladu diagnostiku či poradenství při běhání - přiblížit všem, kdo budou mít čas a chuť se zapojit. Náš obchod bude vytvořen tak, aby zde každý našel to, co potřebuje – přinášíme nejenom široký výběr zboží, ale i dobrou radu a skvělé zázemí pro běžce,“ přibližuje zaměření obchodu Martin Pošvic, jednatel společnosti RunExpert. Obchod věnovaný běhání a všemu, co s tímto pohybem souvisí, se bude rozkládat na ploše přibližně 160 metrů čtverečních a najdete ho v přízemí. Otevřen bude taktéž v březnu 2014.

V současné době samozřejmě probíhají další jednání s několika zájemci o pronájem kancelářských a obchodních ploch v této moderní novostavbě.

Od února roku 2013 je pro zájemce o prohlídku a pronájem administrativních prostor v budově G připraven také showroom. Developer projektu ho zrealizoval ve spolupráci s firmou TECHO. Tato firma je předním výrobcem a dodavatelem kancelářského nábytku a celý showroom v budově G svým nábytkem vybavila. Návštěva a prohlídka ukázkové kanceláře, umístěné do druhého nadzemního podlaží budovy G, je možná kdykoli po telefonické domluvě. Budova G je, podobně jako ostatní projekty společnosti PASSERINVEST GROUP, ohleduplná vůči životnímu prostředí a lidem, kteří v ní pracují. Má energetický štítek B a dle BREEAM je certifikována jako zelená budova.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

Zdroj: PASSERIVEST GROUP, foto: BBcentrum.cz