27. října 2017

CAPEXUS otevírá novou pobočku v Polsku

CAPEXUS otevírá novou pobočku v Polsku

Sloučením společností CAPEXUS a DEIGE vznikla jedna z největších firem poskytující fit-outové služby ve střední Evropě. Společnosti CAPEXUS a DEIGE, zabývající se výstavbou komerčních fit-outů, se spojily a založily novou společnost zaměřenou na rostoucí trh v Polsku. Toto sloučení zařadí společnost mezi největší poskytovatele fit-outů ve střední a východní Evropě, která pokrývá trh v Polsku, České republice a na Slovensku.

Nově vzniklá společnost s názvem CAPEXUS DEIGE se stává jednou z předních fit-outových společností v Polsku. Zaměření firmy tkví především na poskytování komplexních a integrovaných fit-outových řešení a to díky kombinací klientů společnosti CAPEXUS aktivně působících v daném regionu a stavebních schopností s poskytováním projektového managementu DEIGE v rámci fit-outu kanceláří, obchodních prostor, hotelů a jiných komerčních sektorů.

„Toto je pro nás velmi významný krok, který představuje schopnost růst a rozvíjet to, co společnost DEIGE úspěšně budovala celé roky a zároveň je to také dalším krokem v našem dlouhodobém plánu stát se předním poskytovatelem komplexního servisu a dodavatelem na klíč ve střední a východní Evropě.“ uvedl Daniel Matula, Managing Partner společnosti CAPEXUS.

„CAPEXUS je lídrem v oblasti fit-outů jak v Praze, tak v Bratislavě a pro nás je potěšením, že jsme dosáhli dohody a založili tuto novou společnost. Existující vytížení společnosti CAPEXUS a řada budoucích projektů zaručují, že společnost CAPEXUS DEIGE bude mít přístup k velké škále zajímavých příležitostí v Polsku.“ doplnil Dominik Kasprowicz, Managing Partner společnosti CAPEXUS DEIGE.

„Z tohoto partnerství jsme mimořádně nadšeni. Je to unikátní příležitost pro naše podnikání v Polsku a také velký skok kupředu v již probíhající expanzi společnosti CAPEXUS na trhu v regionu střední a východní Evropy. Polsko je pro nás velmi zajímavým trhem a vidíme zde mnoho podobností, které budou směřovat k dosažení pozitivních výsledků pro naše klienty.“ sdělil Karel Konečný, Partner společnosti CAPEXUS, zodpovědný za polskou pobočku.

„Společnost CAPEXUS DEIGE kromě skvěle rozvinutého podnikání v designu a rozvržení prostor přinese také nové produkty a značky na trh. Ohledně této nové společnosti jsme velmi pozitivní a doufáme, že budeme mít příležitost sdílet tuto vášeň s našimi klienty. upřesnil Jarosław Korczak, Partner společnosti CAPEXUS DEIGE zodpovědný za oddělení Projektového managementu.

Zdroj: CAPEXUS