2. prosince 2018

CBRE zprostředkovala pronájem jedinečných prostor na Jungmannově náměstí v centru Prahy

CBRE zprostředkovala pronájem jedinečných prostor na Jungmannově náměstí v centru Prahy

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem unikátních obchodních prostor historického Ehlenova domu na Jungmannově náměstí v Praze. V polovině listopadu zde zahájil provoz FANN BEAUTY ATELIER, jedinečná kombinace tradiční parfumerie a concept storu s řadou kosmetických služeb pro nejnáročnější zákazníky.

IMG_20181114_193933

Jsem velmi rád, že jsme vlastníkovi budovy pomohli nalézt vhodného nájemce, který využije jedinečné prodejní prostory pro svoji vlajkovou prodejnu v historické části Prahy, skutečně reprezentativním způsobem, a přitáhne špičkovou klientelu.“ Říká Tomáš Krejcar, Senior Consultant v oddělení High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE.

Ehlenův dům, multifunkční budova postavená v novorenesančním stylu ve druhé polovině 19. století staviteli Otto Ehlenem a Juliusem Kandertem se nachází přímo v centru Prahy mezi Jungmannovým náměstím a ulicí 28. října. Dům byl v roce 2012 citlivě rekonstruován a restaurován – dnes nabízí obchodní, kancelářské i bytové jednotky. „Díky spolupráci s High Street Retail oddělením společnosti CBRE se nám podařilo obsadit naše retailové prostory vlajkovou prodejnou FAnn v České Republice,“ říká Dejan Mansfeld-Rupnik, jednatel společnosti ECE European City Estates, která Ehlenův dům vlastní.

Jsem přesvědčen, že FAnn Beauty Atelier bude dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišeného, než na co byli u nás doposud zvyklí.“ říká Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií.

Půvabný dvoupatrový prostor spojený unikátním schodištěm vytváří ideální prostředí pro reprezentativní FANN BEAUTY ATLIER. Exkluzivní dvoupatrová parfumerie a concept store Česko – slovenské společnosti FAnn nabídne při otevření premiéru 16 světových značek s přesahem do ekologie či charity. V horním patře pak nechybí komfortní VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky. Zákaznice a zákazníci zde naleznou také unikátní koutek Made in Czechoslovakia zaměřený výhradně na českou a slovenskou kosmetiku, séra připravovaná na míru dle konkrétní pleti, nebo speciální certifikovaný švýcarský přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky.