1. ledna 1970

CCC obnovuje nájem v PP Wroclaw IV

CCC obnovuje nájem v PP Wroclaw IV

Prologis, Inc., vedoucí světový vlastník, provozovatel a developer v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že CCC Group, největší výrobce obuvy a lídr na polském obuvnickém trhu, obnovil nájemní smlouvu na 10 900 m2 v Prologis Parku Wroclaw IV. “Když zákazník potřebuje distribuovat své zboží napříč polovinou Evropy, je zcela zásadní, aby si zvolil důvěryhodného a profesionálního partnera, který naplní jeho potřeby a očekávání,” řekla Magdalena Kostjan, manažerka pronájmu pro Prologis Polsko.

“Společně se strategickým cílem rozšířit síť působení za polskými hranicemi, se CCC SA  rozhodl zůstat v Prologis Parku Wroclaw IV, zejména kvůli jeho perfektnímu umístění, modernímu vybavení a stabilním vztahům s Prologis. Je to zcela určitě nejlepší volba, která nám dává možnost v klidu se soustředit na rozvoj CCC SA a jeho logistické operace,” řekl Sylwester Szymczak, ředitel logistiky v CCC SA.

Prologis Park Wrocław IV zahrnuje tři budovy se skladovými a kancelářskými prostorami o celkové ploše 50 000 m2. Park také nabízí potencionální rozšíření až o dalších 35 000 metrů čtverečních. Dalšími současnými nájemníky jsou společnosti GEFCO, Hi Logistic a Yusen Logistics.

Park je strategicky umístěný na dálnici A4 (Berlín - Wrocław - Krakov - Ukrajina) v Kąty Wrocławskie, 35 kilometrů od Varšavy a 20 kilometrů od dopravního uzlu Bielany Junction. Západní městský okruh města Wroclaw je rovněž nedaleko.

Zdroj a foto: Prologis